Strona główna Aktualności Dnia Logistic Technologies Sp. zo.o. zmieni procesy załadunków oraz mocowań

Logistic Technologies Sp. zo.o. zmieni procesy załadunków oraz mocowań

149
UDOSTĘPNIJ

 
 
 
 
 
 

Na rynku TSL swoją silną obecność zaznaczyła spółka Logistic Technologies Sp. z o.o., specjalizująca się w organizacji profesjonalnych planów załadunków oraz mocowań. Oferta przygotowania „planów załadunkowych” oraz planów mocowania jest odpowiedzią na wzmożone kontrole ITD w zakresie przeładowania pojazdów oraz weryfikacji prawidłowości środków mocujących.

Jest to jedyna tak profesjonalna firma, świadcząca usługi dla TSL w Polsce. Spółka świadczy usługi głównie dla załadowców, którzy na podstawie ostatnich nowelizacji prawa, ponoszą odpowiedzialność za przeładowanie pojazdu na równi z przewoźnikami.

Logistic Technologies Sp. zo.o. zatrudnia grupę najwybitniejszych krajowych specjalistów z zakresu mocowania, organizacji planów załadunkowych i prawa transportowego, są to inżynierowie, wykładowcy akademiccy oraz prawnicy specjalizujący się w tematyce załadunków.

Prezesem spółki jest pomysłodawca projektu

   –   Mariusz Miąsko, (prezes Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. www.kancelariaprawnaviggen.pl). Członkami Zarządu są:

   –   inż. Jarosław Kędzior – członek założyciel EUMOS www.eumos.eu – Europejskiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Logistyki, (jedyny przedstawiciel EUMOS na Polskę oraz ambasador EUMOS Czech i Słowacji), Prezes „Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym AKADEMIA MOCOWANIAwww.akademiamocowania.pl Biegły sądowy w zakresie mocowania ładunków.

   –   dr inż. Robert Janczur – wykładowca Politechniki Krakowskiej, specjalista do w zakresie środków rozmieszczania i obciążenia ładunków oraz środków transportu samochodowego.

   –   Marcin Kolenda – specjalista ekonomii transportu drogowego i wykorzystania środków transportu.

Spółka jest liderem w dziedzinie wprowadzania na rynek nowatorskich rozwiązań obniżających koszty transportu oraz zwiększających skuteczność mocowania przewożonych ładunków.

Logistic Technologies Sp. zo.o. dysponuje unikalnym doświadczeniem oraz zapleczem intelektualnym w Polsce. Współpracuje ściśle liderami branży TSL w zakresie załadunków, mocowania i prawa w kraju oraz Europie.

Spółka jest rekomendowana przez:

  • Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym „AKADEMIA MOCOWANIA” www.akademiamocowania.pl

  • EUMOS – Europejskiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Logistyki www.eumos.eu ,

  • Stowarzyszenia Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego „Najlepsza Droga” www.najlepszadroga.pl

Branża TSL bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebuje wyspecjalizowanych rozwiązań organizujących systemowo plany załadunków. Z uwagi na nowe uwarunkowania prawne, stało się to wręcz koniecznością dla załadowców. Od tego procesu nie ma już odwrotu, zmierzamy w kierunku Europejskich standardów załadunków” – mówi Mariusz Miąsko – Prezes spółki.

Na bazie wieloletniego doświadczenia tworzymy plany załadunku metodami tradycyjnymi ale także opracowujemy dla klientów supernowoczesne indywidualne aplikacje informatyczne automatyzujące procesy załadowcze – dodaje Prezes Mariusz Miąsko

 

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się ze spółką pod numerami: 606-589-800,  502,189-290,  504-086-084, biuro@viggen.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z największej bazy profesjonalnych, unikatowych opracowań prawnych, którą znajdą Państwo pod adresem: Sklep561.pl

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.).