Strona główna Aktualności Dnia LEXTRANS24 – silnik prawny zarządzania transportem. Pełna obsługa prawna 24h, 7 dni...

LEXTRANS24 – silnik prawny zarządzania transportem. Pełna obsługa prawna 24h, 7 dni w tygodniu!

123
UDOSTĘPNIJ

Dyplom-LexTrans24-small_21

LEXTRANS24 to unikatowe i jedyne takie w Polsce rozwiązanie, które na zawsze usprawni proces zarządzania firmą transportową! To takie proste! Z nami to takie proste! 

Na czym polega innowacyjność systemu LEXtrans24?

LEXtrans24 to koncentracja wielu produktów w jednej usłudze, która tworzy kompleksową centralę zarządzania bezpieczeństwem prawnym i ekonomicznym firmy transportowej. W ramach informatycznego systemu prawnego zostały ujęte i skoncentrowane wszystkie procesy prawne dotyczące Prawa Transportowego. Dotyczy to całej dokumentacji, rekordów prawnych, obligów (nakazów i zakazów) oraz procedur i relacji zachodzących pomiędzy poszczególnymi dokumentami. Kontrola ta obejmuje dokumentację wszystkich pracowników firmy transportowej (kierowców, posiadaczy certyfikatów, spedytorów, dyspozytorów, właścicieli firm transportowych, księgowych, kadrowych), pojazdów – tak w skrócie można opisać innowacyjność systemu Lextrans24.

Po 10 latach badań teoretycznych i setkach doświadczeń empirycznych, stworzyłem unikalny, innowacyjny system łączący prawo oraz informatykę. System ten po raz pierwszy w historii uczynił z prawa sprzymierzeńca firm transportowych. Nazwałem go „LEXTRANS 24″. Nazwa oddaje ideę systemu, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zarządza w dowolnym miejscu na świecie, tysiącami procesów prawnych firmy transportowej. Połączenie innowacyjnego oprogramowania z doświadczeniem najlepszych prawników spowodowało po raz pierwszy w historii, że prawo stało się instrumentem budującym realną przewagę biznesową nad konkurencją oraz państwowymi organami kontrolnymiwyjaśnia Mariusz Miąsko, Prezes Kancelarii Prawnej Viggen Sp. J.

LEXtrans24 Kancelarii Prawnej Viggen Sp. J. został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 – Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawićDrugie miejsce w polskiej edycji IBM SmartCamp zajęła także spółka VTS Project prezentująca innowacyjny systemem zdalnego zarządzania transportem. Silnikiem prawnym i znaczącym wsparciem VTS jest oprogramowanie wykorzystywane w LEXtrans24, usłudze stworzonej przez Kancelarię Prawną Viggen Sp. J., która jako jedyny system prawny w Polsce i Europie, nieprzerwanie od kilku lat zdobywa zaufanie setki przedsiębiorców.

foto,1,20121,550

LEXtrans24 oraz VTS przejmują racjonalne zarządzanie procesami prawnymi i logistycznymi firmy transportowej w celu optymalizacji bezpieczeństwa prawnego firmy, czasu jazdy kierowców oraz kosztów obsługi floty – dodaje Prezes Mariusz Miąsko – pomysłodawca projektu.

Te unikatowe rozwiązania zaproponowane przez Kancelarię Prawną Viggen Sp. J. na zawsze zmienią oblicze prawa, które przestanie być już kojarzone ze żmudnym obowiązkiem, a stanie się wyznacznikiem przewagi biznesowej firmy transportowej! Nie czekaj, aż inni zrobią to za Ciebie! Już dziś skorzystaj z rozwiązania LEXtrans24 i sprawdź jak proste może być zarządzanie procesami prawnymi w firmie transportowej! Z nami może być proste!

 

Szczegółowe informacje na temat programów znajdą Państwo pod adresem: lextrans24.pl oraz vtsproject.pl ZAPRASZAMY!