Strona główna Aktualności Dnia Zapraszamy do rejestracji na portalu ITUPRACA.PL

Zapraszamy do rejestracji na portalu ITUPRACA.PL

74
PODZIEL SIĘ

Agencja Pracy Tymczasowej International Temporary Emploment Agency Sp. z o.o. Sp. k, Kancelaria Prawna Viggen Sp. J oraz Portal JazdaPrawna.pl informują, że ruszył portal projektu ITUPRACA.PL i już można swobodnie rejestrować swoje Firmy w celu dodawania bezpłatnych ogłoszeń pracy. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

O Projekcie

ITUPRACA.PL to wychodzący naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom branży transportowej portal skupiający jedynie zawody stricte związane z branżą TSL. Rejestrując się na portalu
i podając podstawowe informacje o swojej firmie, w pewien niepodważalny sposób będziecie Państwo pozycjonować swoje Przedsiębiorstwo wśród najlepszych Firm w Polsce. Chcąc uniknąć zamieszania związanego z ogromem ofert pracy, na róznych portalach ogłoszeniowych dotyczących również innych zawodów. Portal ITUPRACA.PL swoim projektem wyróżni tylko te, które dotyczą grupy z największym zapotrzebowaniem na pracowników.

Dla Kogo?

Zapraszamy zarówno Firmy Transportowe jak i Logistyczne, Spedycje oraz Magazyny, Firmy Produkcyjne i kurierskie. Na portalu również rejestrować mogą się pracownicy – głównie kierowcy, jednak i spedytorom czy magazynierom rejestracja nie sprawi problemu.

Jak się przyłączyć?

Wystarczy w pasku wyszukiwania Twojej przeglądarki wpisać adres: www.itupraca.pl, a następnie przejść do zakładki Rejestracja. W pierwszym etapie należy podać adres skrzynki e-mail pod którą będzie zarejestrowane konto oraz hasło do logowania. Po zarejestrowaniu konta należy ponownie zalogować się poprzez zakładkę LOGIN i uzupełnić swoje dane.

PAMIĘTAJ! Przy rejestracji ważne jest być wybrał odpowiednią dla siebie kategorię! Jeżeli jesteś pracodawcą – wybierz PRACODAWCA, jeżeli jesteś kierowcą, bądź pracownikiem, wybierz KIEROWCA.

Dlaczego warto?

Chcemy dotrzeć do największej grupy docelowej, to znaczy że będziemy dla Ciebie angażować tylu pracowników ilu jesteśmy wstanie zaproponować

– Chcemy by Firmy z branży TSL nie gubiły się na portalach gdzie prace szukają również opiekunki do dzieci czy studenci przy zbieraniu szparagów

– Będziemy informować Cię o różnych zmianach dotyczących Branży Transportowej, przepisach i ciekawostkach, bez których ciężko utrzymać się na powierzchni ogromnej branży!

– Pomożemy Ci znaleźć szybciej tego pracownika, na którego czekałeś od dawna

– Dopasujemy odpowidnich kandydatów do Twojej Firmy nawet wtedy gdy nie będziesz potrzebował nowych pracowników

– Poinformujemy Cię o pracowniku, który idealnie pasuje do charakteru Twojej Firmy

– Poinformujemy Cię o pracodawcy, który szuka właśnie takiego kierowcy jak Ty!

– Pomożemy w uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji w Twoim regionie

– Jeżeli będziesz chciał wykonamy monitoring możliwości pracowniczych w Twoich okolicach, a jego wyniki będą mogły zadecydować jakich kierowców i skąd będziesz w najbliższym czasie szukał

Chcesz dowiedzieć się więcej? Po prostu wejdź na portal ITUPRACA.PL i przekonaj się sam, że wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej!

Mateusz Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here