Strona główna Aktualności Dnia Mówią: „JESTEŚMY TRAKTOWANI GORZEJ NIŻ ZWIERZĘTA”

Mówią: „JESTEŚMY TRAKTOWANI GORZEJ NIŻ ZWIERZĘTA”

247
5/5 (3)

Po 14 dniach ciągłego protestu polskich podwykonawców budowlanych przed Ministerstwem Infrastruktury, żalą się, iż są traktowani „gorzej niż zwierzęta”, ponieważ nikt kompletnie nie zainteresował się ich losem. Wielu z protestujących polskich przedsiębiorców ma po 60-70 lat, przez 2 tygodnie upałów stali na słońcu w 40 stopniowej temperaturze. Mówią, że gdyby przed Ministerstwem Infrastruktury w takich warunkach stała sfora bezpańskich psów, to zapewne ktokolwiek z Ministerstwa zainteresowałby się ich losem i przyniósł wodę. Ponieważ są jednak cyt.: „murzynami od czarnej roboty” w swoim własnym kraju, to traktuje się ich gorzej od zwierząt. Mówią, że Pan Minister Adamczyk zapewne nie miał czasu spotkać się z nimi, ponieważ zajęty był….otwieraniem nowego odcinka drogi. Oszukani polscy podwykonawcy mówią, że Minister jest tylko tam, gdzie są kamery i szansa na lans…a los tych, którzy wybudowali drogi w ogóle go nie interesuje.

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się trzeci tydzień protestu polskich podwykonawców oszukanych przez zagraniczne koncerny.

 

 

Czytaj także:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

1 KOMENTARZ

  1. Za duże pieniądze za małe kary na drogach by nieważne którzy zawiadują ministerstwem nie spaprali się mafijnymi układami. Człowiek który na plecach podwykonawców wszedł do Sejmu, człowiek który zarzekał się że jak wygra jego opcja wybory to zapłacą oszukanym i zdewastowanym podwykonawcom dzisiaj mówi że trzeba dać miliardy tym co okradali podwykonawców a należy zapomnieć o ludziach którzy swoje majątki włożyli w budowy dróg i autostrad. MAFIA, MAFIA, MAFIA i tłusta druga broda, od oszustw i chamstwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here