Strona główna Aktualności Dnia Rozliczamy holenderską płacę minimalną za pomocą aplikacji VTS

Rozliczamy holenderską płacę minimalną za pomocą aplikacji VTS

710
4.67/5 (12)

Kancelaria Prawna „Viggen” dokonuje rozliczeń minimalnej płacy holenderskiej za pomocą aplikacji VTS. Delegowanie pracowników do pracy na terytorium Królestwa Niderlandów jest często wielką niewiadomą ze względu zawiłość uregulowań wprowadzanych w tym zakresie przez holenderskiego ustawodawcę. Delegowanie pracowników do pracy na terytorium Królestwa Niderlandów od stycznia 2019 roku wiąże się z często nierespektowanym przez delegujących obowiązkiem przekazania holenderskiej Inspekcji Spraw Socjalnych i Zatrudnienia informacji o:

  • zleceniu;
  • pracowniku;
  • miejscu realizacji prac;
  • okresie ich realizacji.

Wiele firm doradczych oraz kancelarii prawnych pomija ten aspekt nie dokonując zgłoszenia delegowania do SZW, co jest błędem i o czym informowaliśmy naszych klientów i czytelników już w grudniu zeszłego roku.


Zespół Kancelarii Prawnej „Viggen”, na czele z prawnikiem specjalizującym się w płacach minimalnych na terytorium UE, opracował unikatowy formularz zgłoszenia delegowania pracowników do pracy na terytorium Królestwa Niderlandów, który pozwoli przedsiębiorstwom delegującym uniknąć kar za brak spełnienia tego ustawowego obowiązku w razie kontroli.
Kancelaria Prawna „Viggen” rozliczając minimalną płacę holenderską i pozostałe płace minimalne, posługuje się innowacyjną aplikacją VTS (www.vtsproject.pl), która w sposób komplementarny wyliczy wynagrodzenia należne pracownikowi delegowanemu zgodnie z obowiązującym w tym czasie układem zbiorowym, któremu ten pracownik podlega.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

 

Piotr Jan Tarasek

Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

 

Kancelaria Prawna Viggen
ul. Częstochowska 6
32-085 Modlnica k. Krakowa

(12) 637-24-57
509 982 577
biuro1@viggen.pl

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here