Strona główna Warsztaty szkoleniowe

Warsztaty szkoleniowe


Kancelaria Prawna Viggen
 wraz ze Stowarzyszeniem Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego NAJLEPSZA DROGA zaprasza na cykl warsztatów szkoleniowych, na którym przedstawione zostaną najnowsze oraz najbardziej korzystne dla firm rozwiązania prawne w świetle dynamicznie zmieniającego się Prawa Transportowego.

Szkolenia dla kadry zarządzającej prowadzi zespół wyłącznie wyspecjalizowanych w branży transportowej prawników. Dzięki temu szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie w Polsce.

 


 

Niepowtarzalnym atutem szkoleń organizowanych przez Kancelarię Prawną Viggen Sp. J. jest ich system warsztatowy. Uczestnik może zadać dowolną ilość pytań w tematyce prawa transportowego, na które niezwłocznie uzyska odpowiedź od wysoko wykwalifikowanej kadry prawników. Szkolenia odbywają się na sali konferencyjnej Kancelarii Prawnej Viggen Sp. J. Szkolenia Kancelarii Prawnej Viggen prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowanych prawników, dzięki którym trudne zagadnienia staną się proste! A rozwiązania przedstawione przez naszych prelegentów pomogą w oszczędnościach firmy! Szanujemy konkurencję, ale od konkurencji różni nas WSZYSTKO! Naszą wiedzę przekazujemy w zrozumiały dla każdego sposób. Nie czytamy aktów prawnych, my je analizujemy i pokazujemy korzyści jakie z nich płyną dla Ciebie! Nauczymy Cię jak zorganizować firmę, jak zmniejszyć koszty stałe, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo procesowe i nie tylko! Dzięki naszej profesjonalnej wiedzy i prostego sposobu jej przekazu, klienci, którzy już raz skorzystali z naszych usług szkoleniowych, wracają do nas z powrotem! Zapisz się i przekonaj się: Dlaczego? ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:

Tel./Fax: 012 637 24 57

Tel. kom. 502 189 280

skype: viggen_rd

lub pod adresem e-mail: rd@viggen.pl


Terminarz szkoleń dla kadry zarządzającej: