Strona główna Reklama

Reklama

JAZDAPRAWNA.PL – TWOJA MARKA W WYSOKIM STANDARDZIE!

Szukasz profesjonalnej i skutecznej reklamy dla swojej firmy?

Zapraszamy do współpracy z naszym portalem, którego wysoki standard

będzie doskonałym odzwierciedleniem Twojej marki!

 

DLACZEGO JAZDAPRAWNA.PL?

– pogłębiona, rzetelna oraz praktyczna i łatwa do zrozumienia wiedza prawna dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru branży transportowej,

– czytelnikami naszego portalu jest głównie kadra zarządzająca firmami z branży TSL,

– wysoka jakość merytoryczna portalu to zasługa jego wydawcy – Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. – eksperta prawa transportowego,

– codzienna dawka bezpłatnych unikatowych w skali krajowej publikacji z zakresu prawa transportowego, autorstwa Prezesa Kancelarii Prawnej Viggen sp.j.,

– publikacje te poruszają tematy gorące, topowe, kontrowersyjne,

– informacje zamieszczane na portalu są odpowiedzią i komentarzem, na tak dynamicznie i nieprzerwanie zmieniające się przepisy prawa transportowego,

– istnieje na rynku od 7 lat i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem!

 

FORMY REKLAMY:

1) TOP BANER: reklama umieszczona w górnej części portalu. Kliknięcie w nią automatycznie przenosi czytelnika do promowanego serwisu. Centralne miejsce przykuwa uwagę czytelnika. Zapewnia wysoką oglądalność.

2) BOX: reklama umieszczona na górze po prawej stronie portalu. Widoczna od razu po wejściu na stronę. Kliknięcie w niego przenosi automatycznie czytelnika do promowanego serwisu. Cena uzależniona od wielkości zajmowanej powierzchni reklamowej.

3) ARTYKUŁ SPONSOROWANY: materiał poświęcony w całości promowanej firmie/produktowi lub usłudze. Zamieszczony jest przez okres 1 tygodnia w zakładce AKTUALNOŚCI DNIA. Wzbogocony o grafikę, adres strony internetowej promowanej firmy etc. Klient indywidualnie przygotowuje artykuł lub przesyła materiały. Redakcja portalu świadczy pomoc redakcyjną.

4) BANER W NEWSLETTERZE: baner umieszczony w biuletynie wysyłany dwa razy w tygodniu do grona 6 tys. sprawdzonych, wiarygodnych odbiorców (kadra zarządzająca firmami transportowymi). O autentyczności odbiorców biuletynu świadczy źródło pochodzenia ich adresów – są to adresy klientów Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. Baza ta systematycznie jest uzupełniana o nowe adresy e-mailowe.

5) NEWSLETTER DEDYKOWANY: biuletyn w całości poświęcony promowanej firmie/produktowi/usłudze. Jest to skuteczna i szybka forma kontaktu z potencjalnymi klientami.

6) PROMOCJA FIRMY/PRODUKTU/USŁUGI na szkoleniach organizowanych średnio 2 razy w miesiącu przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j. (wydawcę portalu Jazdaprawna.pl) – baner, ulotki, Państwa logo w naszych materiałach promocyjnych. Uczestnikami szkolenia jest głównie kadra zarządzająca firmami transportowymi.

 

WSZYSTKICH INFORMACJI NA TEMAT ZAMIESZCZANIA REKLAM I MAILINGÓW UDZIELI DZIAŁ REKLAMY:

e-mail: dariusz.maj@jazdaprawna.pl
tel.: 725 451 051

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!