Strona główna Profil portalu

Profil portalu

Oddajemy w Państwa ręce portal, w którym liczy się prawo! 

PRAWO TRANSPORTOWE!

 

Tylko u nas znajdziecie Państwo unikatowe w skali krajowej publikacje prawne przygotowane przez specjalistów w zakresie prawa transportowego! Dzięki nim skomplikowane i trudne zagadnienia prawne staną się banalnie proste!

Z NAMI STANĄ SIĘ PROSTE!

Oprócz tego codziennie będziemy informować Państwa o tym co ciekawego w transporcie niesie nowy dzień!

Przekaz profesjonalnej wiedzy prawnej to nasza misja!

 

Jazdaprawna.pl to transportowy portal prawny, który prezentuje pogłębioną, rzetelną oraz praktyczną i łatwą do zrozumienia wiedzę prawną dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru branży transportowej.

 

Poniżej prezentujemy zakres tematyczny poszczególnych działów:

W dziale Aktualności dnia ujawniamy najciekawsze wiadomości transportowe z kraju i zagranicy.

W Aktualnościach prawnych prezentujemy publikacje opracowane przez ekspertów z dziedziny prawa transportowego, co gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną informacji.

W działach Nieprawidłowości i wyjaśnieniach urzędów zamieszczamy aktualne informacje dotyczące wykrytych błędów w prawie transportowym oraz licznych interwencji w tych sprawach – Kancelarii Prawnej Viggen sp.j.

W dziale Aktualności z rozporządzenia (WE) nr 561/2006 PE i Rady z dnia 15 marca 2006 roku prezentujemy Państwu profesjonalne publikacje prawne poświęcone analizie rozporządzenia 561/2006.

Aktualności z Ustawy o Transporcie drogowym z 6 września 2006 roku to kolejna unikatowa baza wiedzy na temat wiadomości związanych z Ustawą o Transporcie drogowym.

Informacje z Aktualności z Wytycznych KE i GITD w sposób profesjonalny i precyzyjny zobrazują Państwu zakres tematyczny tychże dokumentów oraz wskażą praktyczne korzyści ich zastosowania.

W dziale Aktualności z Ustawy o czasie pracy kierowców prezentujemy informacje, które pozwolą Państwu znaleźć odpowiedź m.in. na pytania: Jak wyliczyć oraz ile zapłacić za inną pracę? Jak wykonać prawidłową ewidencję czasu pracy kierowcy?

Przygotowaliśmy także dla Państwa dział Inne rozporządzenia, w którym znajdziecie Państwo informacje prawne opracowane w kontekście innych rozporządzeń.

Dział Grafika prawna to graficzne przedstawienie, często trudnych i skomplikowanych zagadnień prawnych, które dzięki wizualnej prezentacji stają się proste do zrozumienia.

Dział Aktualności ze Strefy Mocowania i załadunku to profesjonalna, praktyczna dawka informacji dotycząca mocowania i załadunku.

 

Jazdaprawna.pl – PROFESJONALIZM I UNIKATOWOŚĆ INFORMACJI PRAWNYCH!!!