Strona główna Aktualności Dnia Kiedy pojedziemy S8?

Kiedy pojedziemy S8?

338

Kiedy pojedziemy S8? Jak informuje GDDKiA w Białymstoku, trwają intensywne prace przy budowie mazowieckich odcinków drogi ekspresowej S8 od Wyszkowa do granicy województwa podlaskiego. Odcinki mają być gotowe dla kierowców w III kwartale bieżącego roku.

Kiedy pojedziemy S8?

„Pod koniec lipca pierwsze auta powinny pojechać dwoma jezdniami pomiędzy obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej, a granicą województwa podlaskiego. Zaawansowanie prac na tym 9,5 kilometrowym odcinku szacowane jest na około 80 procent. Gotowa jest asfaltowa nawierzchnia drogi głównej, trwają jeszcze prace przy obiektach inżynierskich, ekranach akustycznych oraz drogach serwisowych” – czytamy na stronie gddkia.gov.pl. Z kolei prawdopodobnie w II połowie sierpnia br. kierowcom zostanie udostępniony fragment od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej. Natomiast w drugiej połowie września przewiduje się puszczenie ruchu na odcinku od Wyszkowa do węzła Poręba.

Jak dodaje GDDKiA we Wrocławiu, „na obu odcinkach trwają jeszcze prace przy nawierzchniach jezdni w ciągu głównym – na odcinku od węzła Poręba do Ostrowi właśnie roboty finiszują, natomiast na odcinku od Wyszkowa do węzła Poręba zostało do ułożenia około 55 tys. metrów kwadratowych betonu cementowego z 265 tys. z jakich mają być zbudowane obie jezdnie”.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here