Strona główna Aktualności Dnia Kierowco kup żonie nowy samochód! Zatrudnij się tam, gdzie będzie Cię na...

Kierowco kup żonie nowy samochód! Zatrudnij się tam, gdzie będzie Cię na to stać

2019
0
5/5 (1)

Jesteś świadomym kierowcą samochodu ciężarowego? Od wielu lat praca w transporcie była i jest Twoją pasją? Marzyłeś zawsze o dużym domu, w którym pomieścisz całą rodzinę, a może nawet kolejne pokolenia wnuków i wnuczek? Żona od dawna wysyła Cię w dalekie trasy żebyś w końcu kupił jej porządny samochód z salonu, a nie wersję „Niemiec płakał jak sprzedawał”?

Postaw na siebie, na odwagę i pracowitość, zrób ten pierwszy krok i zarabiaj uczciwie i cholernie dużo!

Zapytasz jak? A no tak:

Szukamy kierowców z kat. CE z województwa Śląskiego, Opolskiego, Małopolskiego czy Łódzkiego do pracy w firmie z wieloletnim stażem na rynku. Usystematyzowanym procesem wynagradzania oraz doskonałym zapleczem do rozwoju Twoich kwalifikacji oraz zwiększania umiejętności… Twojego portfela! Wystarczy, że zrobiłeś w swojej karierze ponad 100 000 km na autotransporterach. Nie ważne gdzie,  w Polsce czy za granicą. Jeżeli tak, należy Ci się godna praca, na satysfakcjonujących warunkach, a my właśnie takie mamy! Nie wierzysz? Ok, ofert pracy jest obecnie tyle, że jeszcze możesz poprzeglądać eLixy i inne pracuje – skoro masz na to czas i Ci się opłaca.

Dysponujemy flotą ponad 130 autotransporterów IVECO, MAC, SCANIA, RENAULT – wozimy samochody osobowe i dostawcze uznanych marek na całym świecie. Zapewniamy Ci stałe trasy, oraz pracę pełną wrażeń gdzie na nudę nie ma czasu.

 

Doceniamy Twoje zaangażowanie, motywację i pracowitość, już sam fakt że będziesz dla nas jeździł tak bardzo się nam podoba, że zagwarantujemy Ci wynagrodzenie nie mniejsze niż 6500 złotych na rękę. Ok, wiemy że połowę zabierze żona lub dziewczyna, dlatego spokojnie – za Twoją pasję do transportu i chęć wykonywania pracy właśnie dla nas, dodamy do Twojej wypłaty nawet 3500 złotych netto jeśli tylko będziesz chciał dla nas jeździć. Nie musisz od razu przyznawać się swoim bliskim.

Chcemy byś razem z nami spełniał swoje marzenia, bo przecież każdy ma jakieś marzenia. Dom, samochód, podróż dookoła świata, domek w lesie nad jeziorem, a może karnet na wszystkie wyścigi F1, w końcu nasz rodak wraca na tor! Wszystko to możesz mieć bez wchodzenia w wieloletnie kredyty, które niektórzy będą spłacać jeszcze, będąc już na emeryturze. Ty tak nie musisz!

Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności, spokojnie. Tak samo jak z „niewolnika nie ma pracownika” tak też z niewyuczonego partnera – za jakiego będziemy Cię uważać, nie ma pożytku. Gwarantujemy więc szkolenia teoretyczne – byś był lepszy od innych, a swoją wiedzą zaskoczył niejednego funkcjonariusza, oraz praktyczne gdzie cierpliwie pokażemy Ci jak jeździć bezstresowo.

 

Nie będziemy tu pisać, że gwarantujemy Ci całe oposarzenie, telefony i inne dodatki, bo to jest przecież normalne. Nie będziemy też rozpisywać się na temat ozusowania Twojego wynagrodzenia, bo o tym dowiesz się podczas kontaktu z naszym reprezentantem ds. rekrutacji, a co tu dużo mówić takiego oskładkowania w Polskiej firmie nie znajdziesz.

Nasze bazy mieszczą się w Gliwicach, Kaliszu oraz Paczkowie koło Swarzędza, tak więc wybór jest szeroki. Jeździmy do Niemiec, Francji, Włoch i Dani, nie zapominając o naszych Bratankach z Węgier i sąsiadów z Słowacji.

Wiemy, że chciałbyś więcej czasu spędzać w domu, w końcu ta nieprzykręcona szuflada czeka już pół roku, za chwilę Twój kot ją przykręci by mieć gdzie wypoczywać po obiedzie. Ale jak tylko będziemy ze sobą współpracować w doskonałej korelacji to i dach w domu zdążysz wymienić. Może nawet koledzy Ci pomogą. Mimo to zaczynamy od systemu dwutygodniowego, gdzie maksymalnie spędzisz dwa weekendy w miesiącu za granicą albo w trasie. Pamiętaj jednak o tym samochodzie dla żony, który możesz jej kupić jeszcze w tym roku, albo domku nad jeziorem.

Jeśli zaś nie masz marzeń oraz wydaje Ci się że praca kierowcy powinna być traktowana tak samo jak praca sprzedawcy w Biedronce, i raczej możliwość zarabiania nawet 10 000 złotych na rękę nie jest satysfakcjonująca, bo tylko 90% Polaków zarabiałaby mniej od Ciebie. To chcemy życzyć Ci wszystkiego dobrego, wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, wysokiej emerytury, przygód które będziesz opowiadał swoim wnukom przy kominku oraz czasów które będą dla Ciebie dobre.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem skontaktuj się z Panem Mateuszem z AGENCJI ITEA: masz do wyboru kontakt telefoniczny 786 137 796 lub mailowy mn@aptserwis.pl tylko pamiętaj nie rozmawiaj przez telefon za kółkiem, no chyba że masz zestaw słuchawkowy – ostrożność najważniejsza!

 

 

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułZmiany w uzyskaniu zezwoleń na przejazd dla pojazdów ponadnormatywnych
Następny artykułPonad 20 tys. zł kary za te naruszenia zapłaci polski przewoźnik
Pasjonat historii i podróży krótkoterminowych, bloger w PodrozowacNajlepiej.pl. Project Manager w VTS Project Sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj