Strona główna 561/2006 WE i AETR Koniec nielegalnych wyłączników tachografów!

Koniec nielegalnych wyłączników tachografów!

8269
1
4.23/5 (22)

Dr Mariusz Miąsko Prezes Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j oraz VTS Project Sp z o.o. wyjaśnia, dlaczego rozporządzenie 2016/403 WE oraz KREPTD (Krajowy Rejestr Elektroniczny Przedsiębiorców Transportu Drogowego) niemalże natychmiast wyeliminuje z rynku transportowego stosowanie nielegalnych wyłączników tachografów”, czyli osiągnie cel, którego nie dało się osiągnąć ITD od początku funkcjonowania Ustawy o transporcie drogowym.

Autor filmu omawia w jaki sposób na podstawie KREPTD, GITD zaczęło wszczynać postępowania o utratę dobrej reputacji (a w konsekwencji także i licencji) za stosowanie wyłączników tachografów.

Od kilku miesięcy notuje się dużą ilość postępowań wszczynanych przez GITD w ramach KREPTD o utratę „dobrej reputacji” za oszustwa związane ze stosowaniem wyłączników tachografów. Należy zakładać, że przedsiębiorstwa te utracą uprawnienia transportowe.

Zgłoszenie na temat najbliższego wykładu dr Mariusza Miąsko dotyczącego KREPTD można uzyskać pod numerem 606 589 800 lub 12 637 24 57 lub na autorskiej stronie www.mariuszmiasko.pl.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułJest porozumienie w sprawie płac minimalnych
Następny artykułPijany kierowca zatrzymany

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj