Strona główna Aktualności Dnia Mafia autostradowa okradła polskich przedsiębiorców z wynagrodzeń i Polaków z autostrad

Mafia autostradowa okradła polskich przedsiębiorców z wynagrodzeń i Polaków z autostrad

1284
5/5 (4)

Dr Mariusz Miąsko omawia w jaki sposób NIEKTÓRZY główni wykonawcy oraz NIEKTÓRZY tzw.: pierwsi podwykonawcy oszukiwali dalszych podwykonawców (polskich małych i średnich przedsiębiorców budowlanych lub usługodawców), podczas realizacji budowy dróg krajowych i autostrad.

Dla porządku i z rzetelności należy wyjaśnić, iż proceder nieuczciwego traktowania polskich przedsiębiorców nie dotyczył wszystkich głównych wykonawców i pierwszych podwykonawców, lecz niektórych z nich. Oczywiście, znaczna część głównych wykonawców i pierwszych podwykonawców uczciwie traktowała dalszych wykonawców lub dalszych usługodawców i niniejszy film nie odnosi się do tej grupy uczciwych podmiotów. Film traktuje o poczynaniach części podmiotów nieuczciwych skutkiem, których jest brak rozliczenia od 6 lat wynagrodzeń za budowę drug i autostrad części polskich przedsiębiorców. Należy wyraźnie zaznaczyć, że większość głównych wykonawców oraz pierwszych podwykonawców dysponowała środkami finansowymi, technicznymi oraz organizacyjnymi do realizacji zleceń, ale wśród nich byli także i tacy, którzy nigdy nie powinni zostać dopuszczeni do realizacji zleceń z uwagi na brak zdolności finansowych, organizacyjnych i technicznych.

Więcej filmów z wyjaśnieniami dr. M. Miąsko znajduje się na videoblogu na stronie: https://mariuszmiasko.pl

Kanał na Youtube dr. Mariusz Miąsko dostępny jest pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCg8kFnamtgONJ6okTj_RVdA/videos

Jeśli chcesz zadać pytanie do doktora Mariusza Miąsko napisz pod adres: mistrzowieprawa@viggen.pl

 

Zobacz także:

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here