Strona główna Aktualności Dnia Nowe połączenie towarowe pomiędzy Zeebrugge oraz Hirtshals

Nowe połączenie towarowe pomiędzy Zeebrugge oraz Hirtshals

567
No Ratings Information Message

Kursy będą wykonywane od połowy lutego. Pierwszy statek wyruszy z belgijskiego Zeebrugge 14 lutego. Do Hirtshals w Danii dotrze 16 lutego. Początkowo CLdN zaoferuje jeden rejs tygodniowo.

Jednostki będą transportować zarówno kontenery, jak i naczepy. Dzięki licznym połączeniom Zeebrugge z Wielką Brytanią stworzone zostanie też doskonałe połączenie transportowe pomiędzy Wyspami a Danią i Norwegią.
Operator zapowiedział jednocześnie utworzenie korytarza transportowego pomiędzy Norwegią, Europą Środkową oraz północnym Atlantykiem. W ramach tego projektu firma będzie współpracowała z innymi przewoźnikami: Color Line, Fjord Line oraz Smyril Line. Zadowolenia z nowej oferty przedstawionej przez CLdN nie kryją przedstawiciele portu w Zeebrugge.
Nowy serwis zaoferowany przez CLdN to ważny dodatek w ofercie krótkodystansowych rejsów z Zeebrugge” – powiedział Joachim Coens z Port of Zeebrugge. „To także potwierdzenie roli Zeebrugge jako ważnego hubu w połączeniach ze Skandynawią z 15 połączeniami z/do skandynawskich krajów”.


Cobelfret dysponuje obecnie flotą 24 statków i oferuje regularny serwis na trasach do: Holandii, Belgii, krajów skandynawskich, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii. Firma została założona w 1928 r. przez pochodzącą z Luksemburga rodzinę Cigrang. Przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 1500 pracowników, a jego roczne obroty przekraczają miliard euro.

 

Źródło: etransport.pl/promyskat.pl

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko