Strona główna Aktualności Dnia Nowe połączenie towarowe pomiędzy Zeebrugge oraz Hirtshals

Nowe połączenie towarowe pomiędzy Zeebrugge oraz Hirtshals

167
UDOSTĘPNIJ

Kursy będą wykonywane od połowy lutego. Pierwszy statek wyruszy z belgijskiego Zeebrugge 14 lutego. Do Hirtshals w Danii dotrze 16 lutego. Początkowo CLdN zaoferuje jeden rejs tygodniowo.

Jednostki będą transportować zarówno kontenery, jak i naczepy. Dzięki licznym połączeniom Zeebrugge z Wielką Brytanią stworzone zostanie też doskonałe połączenie transportowe pomiędzy Wyspami a Danią i Norwegią.
Operator zapowiedział jednocześnie utworzenie korytarza transportowego pomiędzy Norwegią, Europą Środkową oraz północnym Atlantykiem. W ramach tego projektu firma będzie współpracowała z innymi przewoźnikami: Color Line, Fjord Line oraz Smyril Line. Zadowolenia z nowej oferty przedstawionej przez CLdN nie kryją przedstawiciele portu w Zeebrugge.
Nowy serwis zaoferowany przez CLdN to ważny dodatek w ofercie krótkodystansowych rejsów z Zeebrugge” – powiedział Joachim Coens z Port of Zeebrugge. „To także potwierdzenie roli Zeebrugge jako ważnego hubu w połączeniach ze Skandynawią z 15 połączeniami z/do skandynawskich krajów”.


Cobelfret dysponuje obecnie flotą 24 statków i oferuje regularny serwis na trasach do: Holandii, Belgii, krajów skandynawskich, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii. Firma została założona w 1928 r. przez pochodzącą z Luksemburga rodzinę Cigrang. Przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 1500 pracowników, a jego roczne obroty przekraczają miliard euro.

 

Źródło: etransport.pl/promyskat.pl

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here