Strona główna Aktualności Dnia Oficjalne podziękowania od Akademii Kopernikańskiej dla Kancelarii Prawnej Viggen!

Oficjalne podziękowania od Akademii Kopernikańskiej dla Kancelarii Prawnej Viggen!

509
0
5/5 (6)

Zespół Kancelarii Prawnej Viggen otrzymał oficjalne podziękowania za wkład w tworzenie Akademii Kopernikańskiej – nowej elitarnej jednostki naukowej w Polsce. Przypomnijmy, że nasza Kancelaria w trakcie kilku ostatnich miesięcy miała zaszczyt uczestniczyć w pracach nad statutem oraz tworzeniem dokumentacji Akademii.

Podziękowanie dla Kancelarii Prawnej Viggen

„W imieniu władz Akademii Kopernikańskiej pragnę złożyć serdeczne podziękowania za Państwa trud i wkład w tworzenie Akademii – pierwszej tak elitarnej instytucji naukowej w naszym kraju.

Państwa fachowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w kwestiach prawnych okazały się nieocenione podczas całego procesu zakładania Akademii Kopernikańskiej. Wasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam skutecznie pokonać wszystkie trudności i wyzwania, które pojawiły się na drodze do osiągnięcia celu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu może ona teraz z powodzeniem wypełniać swoją misję w postaci realizacji Narodowego Programu Kopernikańskiego, przyczyniając się tym do integrowania polskich naukowców z całego świata oraz wspierania ich działań.

To, że Państwa Kancelaria zdecydowała się wesprzeć inicjatywę związaną z powołaniem do życia Akademii Kopernikańskiej, pokazuje, iż jest to nie tylko firma odpowiedzialna, ale także podzielająca idee, które legły u podstaw tego projektu. Wierzę, że nasza współpraca zaowocuje długofalowymi korzyściami dla obu stron oraz całego społeczeństwa”.

prof. dr hab. Krzysztof Górski

Sekretarz Generalny Akademii Kopernikańskiej

Kancelaria Prawna Viggen

Oceń artykuł

Poprzedni artykułObjazdy związane z protestem rolników
Następny artykułMajowe (i nie tylko!) ograniczenia w ruchu pojazdów ciężarowych
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj