Strona główna Aktualności Dnia Sprawdź, które Punkty Obsługi Klienta będą nieczynne w majówkę i gdzie czekają...

Sprawdź, które Punkty Obsługi Klienta będą nieczynne w majówkę i gdzie czekają Cię utrudnienia

818
0
1/5 (1)

Jak informuje Stalexport Autostrada Małopolska S.A., w środę 2 maja Punkty Obsługi Klienta w Mysłowicach i Balicach będą nieczynne, a w piątek 4 maja będą otwarte od godz. 7.00 do 15.00.

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. przypomina, że do 23 maja 2018 r. trwa wymiana nawierzchni na jezdni w kierunku do Krakowa na odcinku 6 km między Placem Poboru Opłat w Mysłowicach, a węzłem Jeleń, tj. od km 352 do km 358. W związku z tym na obu jezdniach autostrady zmianie uległa organizacja ruchu. „Zachowane zostały dwa pasy ruchu w każdym kierunku, ale w czasie wprowadzania zmian czynny będzie tylko jeden pas. Ruch odbywa się z ograniczeniem prędkości” – czytamy na stronie www.autostrada-a4.com.pl.

Utrudnienia na węźle Brzęczkowice i węźle Balin

Do początku maja obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu w związku z zamknięciem części pasa wyłączenia łącznicy węzła Brzęczkowice w Mysłowicach (skrzyżowanie A4 z drogą S1) relacji Katowice-Cieszyn z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. Utrudnienia występują także na węźle Balin. Tam do drugiej połowy sierpnia będzie trwała wymiana nawierzchni w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. Poszczególne łącznice będą zamykane, a ruch zostanie poprowadzony objazdami.

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKontrole stanów technicznych pojazdów
Następny artykułKREPTD – bardzo poważne naruszenia (BPN) – #29 – to również zagraża dobrej reputacji Twojej firmy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj