Strona główna Aktualności Dnia Unikalna baza wiedzy już w sieci

Unikalna baza wiedzy już w sieci

1313
0
No Ratings Information Message

Unikalna baza wiedzy już w sieci

MASZ PRAWO WIEDZIEĆ!

Interesujesz się zagadnieniami Prawa Transportowego? Jesteś właścicielem firmy transportowej i potrzebujesz natychmiastowej pomocy? W Sklepie561 znajdziesz wszystko, co pomoże ci uczynić twoją firmę bezpieczną w świetle dynamicznie zmieniających się przepisów prawa.

Bogata oferta sklepu zawiera:

I. Dokumenty
a. Wzory
b. Opracowania prawne
c. Filmy instruktażowe
d. Publikacje
e. Teczki kierowców
f. Wytyczne

II. Programy
a. VTS
b. Wirtualny Audytor
c. Koniczynka

III. Usługi
a. LEXtrans24
b. Audyty
c. Szkolenia
d. Odwołania
e. Doraźne zapytanie prawne on-line

IV Książki w formie tradycyjnej oraz w formie audiobooków

Oferta sklepu będzie aktualizowana w  miarę uchwalania i wejścia w życie nowelizacji przepisów prawnych. Ponad to, co tydzień w sklepie będą pojawiać się nowe publikacje prawne.

Właścicielem oraz twórcą treści Sklepu 561 jest Kancelaria Prawna Viggen sp.j. specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw transportowych, uznawana jest za najlepszy zespół w kraju. Od lat uczestniczy w procesie współzarządzania oraz posiada ogromne doświadczenie we wdrażaniu procedur naprawczych w firmach o różnej wielkości. Kancelaria może poszczycić się ponad 300 skutecznie przeprowadzonymi audytami prawnymi oraz 1000 pozytywnie rozpatrzonych odwołań od decyzji administracyjnych ITD. Jest autorem ponad 200 opracowań prawnych oraz 14 różnorodnych produktów z zakresu prawa. Organizuje szkolenia dla kadry zarządzającej oraz dla kierowców, prowadzi dokumentację oraz ewidencję czasu pracy dla kilkudziesięciu firm transportowych. Swój sukces zawdzięcza zespołowi wyspecjalizowanych prawników oraz rzetelnej i sumiennej pracy każdego dnia.

Sklep561 to wynik wieloletniego doświadczenia i chęci dzielenia się nim z każdym, dla kogo zagadnienia z dziedziny prawa transportowego stanowią interesujący bądź nieodzowny element pracy.
Największym atutem sklepu jest wiedza, która w połączeniu z profesjonalnym opracowaniem redakcyjnym jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Przygotowując publikacje i opracowania prawne posiłkujemy się najnowszymi aktualizacjami przepisów prawnych, wskazujemy konkretne paragrafy, pozwalamy znaleźć odpowiedź na konkretne zapytanie prawne.
Obszerna baza prezentowanych na portalu publikacji, opracowań prawnych, wzorów dokumentów, programów prawnych oraz teczek kierowców znajduje odbiorców między innymi wśród właścicieli firm transportowych, menadżerów, kadr zarządzających, pracowników, a ponad to prawników oraz studentów prawa dla których w/w materiały dydaktyczne, mogą się okazać pomocne w toku nauki.
Pomogliśmy dotąd kilkudziesi
ęciu firmom oraz setkom kierowców. Mamy nadzieję, że produkty dostępne w naszym sklepie oraz indywidualne działania prawne ułatwią osobom niezwiązanym z prawem na co dzień, znaleźć odpowiedzi na wszelkie zapytania związane z zarówno polskim, jak i międzynarodowym prawem transportowym.

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułWażna zmiana w zakresie zatrudniania skazanych kierowców
Następny artykułViaTOLL. Tajny współpracownik policji i służb