Strona główna Aktualności Dnia Urządzenie do normatywnego przewozu i unieruchomienia słupów wirowanych JUŻ DOSTĘPNE

Urządzenie do normatywnego przewozu i unieruchomienia słupów wirowanych JUŻ DOSTĘPNE

1828
0
5/5 (10)

Urządzenie do normatywnego przewozu i unieruchomienia słupów wirowanych JUŻ DOSTĘPNE. Polska spółka Logistic Techonologies Sp. z o.o. we współdziałaniu ze spółką Span Set Sp z o.o. przygotowały unikalny (pierwszy w Polsce) normatywny system do przewozu słupów wirowanych, dedykowany dla branży energetycznej oraz PKP.

Jest to (prawdopodobnie) jedyny system w Polce spełniający standard unieruchomienia ładunków zgodnie z normą PN EN 12 195-1, którego spełnienie jest OBOWIĄZKOWE od 28 luty 2018r.

Przewóz słupów wirowanych nastręczał dotychczas ogromnych problemów związanych z ich unieruchomieniem. Słupy były „gubione” w transporcie. Opracowanie systemu pozwala realizować w pełni legalny oraz bezpieczny transport słupów.

System został opracowany w ramach projektu Logistic Techonologies przez: mgr Łukasza Niegolewskiego i dr Mariusza Miąsko.

System uzyskał poświadczenie wzoru przemysłowego wydane przez Urząd Patentowy.

 

Od 28 lutego, czyli z chwilą wejścia w życie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury W SPRAWIE PRZEWOZU ŁADUNKÓW (w tym także słupów wirowanych) jest ZAKAZANY w kontekście art. 36 ust. 1 pkt. 2 lit b) Ustawy Prawo przewozowe.

Spółka Logistic Techonologies dokonała już pierwszych sprzedaży urządzenia do kluczowej spółki energetycznej.

Kontakt handlowy: 509-982-577.

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykuł66 nowych autobusów ekologicznych w Krakowie
Następny artykułRoszczenia kierowców o „niedopłacone” dodatki do wynagrodzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj