Strona główna Aktualności Dnia Utrudnienia na A4 – rusza remont pomiędzy węzłami Rudno i Chrzanów

Utrudnienia na A4 – rusza remont pomiędzy węzłami Rudno i Chrzanów

281
UDOSTĘPNIJ

Wymiana nawierzchni autostrady A4 Katowice-Kraków ruszy 19 marca br. Prace rozpoczną się najpierw na jezdni w kierunku Katowic, na odcinku ok. 4 km pomiędzy węzłami Rudno i Chrzanów.

Jak informuje Stalexport Autostrada Małopolska S.A. w związku z remontem wystąpią utrudnienia w ruchu:

  • 19 marca: od godzin wieczornych do ok. godz. 6.00 20 marca na jezdni do Krakowa wystąpią lokalne zawężenia do jednego pasa ruchu na odcinku do 400 m. Ruch na tym odcinku będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

  • 20 marca: od ok. godz. 19.00 do ok. godz. 7.00 21 marca na jezdni do Krakowa wystąpią lokalne zawężenia do jednego pasa ruchu na odcinku do 500 m. Ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. Na jezdni do Katowic ruch będzie się odbywał bez utrudnień

  • 21 marca: od godz. 18.00 do ok. godz. 7.00 22 marca na jezdni do Krakowa wystąpią lokalne zawężenia do jednego pasa ruchu na odcinku do 500 m. Ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. Na jezdni do Katowic w tym czasie wystąpi lokalne zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu na długości ok. 500 m od godzin wieczornych.

Następnie na jezdni w kierunku Katowic jeden pas ruchu będzie remontowany, drugi będzie przejezdny. Na jezdni do Krakowa będą dwa pasy ruchu w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku Katowic. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Remont ma zakończyć się ok. 27 kwietnia br.

praca dla kierowcy
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here