Strona główna Aktualności Dnia Autostrady Polska – nowa aplikacja dla kierowców

Autostrady Polska – nowa aplikacja dla kierowców

1279
0
No Ratings Information Message

Na polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja, dzięki której można łatwo odnaleźć parking o wybranych przez nas parametrach – Autostrady Polska.

Aplikacja ta pomaga kierowcom, podróżującym po głównych polskich drogach, informując ich o tym, gdzie wzdłuż trasy znajdują się parkingi, stacje benzynowe oraz jakie udogodnienia są na nich dostępne. Oznaczono w niej lokalizacje oraz opisano ponad 1700 miejsc, znajdujących się wzdłuż wszystkich autostrad, dróg ekspresowych oraz najważniejszych dróg krajowych.

W aplikacji kierowca ma do wyboru 19 różnych udogodnień na parkingach m.in. stacja paliw, restauracja, myjnia, kantor, bankomat, prysznic, Wi-Fi i wiele innych. Po zainstalowaniu aplikacji, przed podróżą kierowca może zaznaczyć wybrane przez siebie opcje. Dzięki temu zostanie on poinformowany jedynie o parkingach, gdzie można z nich skorzystać. Jeżeli kierowca nie oznaczy swoich preferencji, to aplikacja poinformuje go o wszystkich parkingach, na których może zatrzymać się, pokonując daną drogę.

W aplikacji dostosować można odległość, w której włączy się powiadomienie (1, 3 lub 5 km przed takim punktem).

Aby dowiedzieć się szczegółowych informacji o parkingach, można również odwiedzić stronę www.autostradypolska.pl.

Aplikacja jest na bieżąco rozwijana i dopracowywana. Docelowo będzie zawierała opisy parkingów, położonych przy wszystkich drogach krajowych w Polsce. Aplikacja jest dostępna w 5 językach: polski, angielski, niemiecki, rosyjski i litewski. 

 

Źródło: etransport.pl

Oceń artykuł

Poprzedni artykułWysokość składek OC i AC – przywilej polskich kierowców
Następny artykułJak zwolnić firmę od odpowiedzialności karnej?