Strona główna Aktualności Dnia Chcesz wreszcie prawidłowo rozliczać wynagrodzenia kierowców?

Chcesz wreszcie prawidłowo rozliczać wynagrodzenia kierowców?

1010
0
No Ratings Information Message

Czy wiesz, że nie stosując się do aktualnych norm, narażasz klienta na odpowiedzialność karno-skarbową, a siebie na utratę klienta i odpowiedzialność odszkodowawczą? W trosce o bezpieczeństwo prawne biur rachunkowych i księgowych powstał system VTS, dzięki któremu mogą one po raz pierwszy w historii zdalnie obsługiwać firmy transportowe i jednocześnie znajdować się pod zdalnym nadzorem firm prawników Kancelarii Prawnej Viggen oraz świadczyć legalnie usługę według know how KPV.

Wszystko dzięki programowi VTS, zaprojektowanym przez prawników prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przetestowanym przez prawników i rozwijanym przez prawników, którego elementy zostały oparte na rozwiązaniach rekomendowanych przez ITD i Stowarzyszenie PIP, co stanowi gwarancją legalności i poprawności wyliczeń.

VTS to oprogramowanie prawne do rozliczeń kierowców, w tym także w zakresie wyliczenia płac minimalnych obowiązujących w poszczególnych krajach wraz z optymalizacją kosztów i wyliczeniem delegowania oraz wyliczeniem oskładkowania wynagrodzeń. VTS zapewnia bezpieczeństwo w zakresie wyliczenia godzin nadliczbowych i dyżurów oraz innych dodatków należnych kierowcom podczas kontroli PIP, ponieważ jako jedyny na rynku posiada tzw.: „analizator warstw”, pozwalający w trakcie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, wręcz natychmiast wykazać sposób interpretacji aktywności kierowcy na gruncie przepisów prawa pracy, co wymiernie wpływa na poprawę bezpieczeństwa pracodawcy podczas kontroli PIP oraz zmniejsza ryzyko zasądzenia przez Sądy Pracy nieuzasadnionych roszczeń kierowców.

Autorem rozwiązania jest spółka VTS Project Sp. z o.o., członek Grupy Kapitałowej Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. – lidera w krajowym i międzynarodowym prawie transportowym. Algorytmy wykorzystane w VTS oparte zostały na unikalnej wiedzy w zakresie licznych wyjątków do ogólnych zasad dotyczących okresów prowadzenia, przerw i odpoczynków kierowców omówionych między innymi w audiobooku „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za naruszenia czasu jazdy i okresów prowadzenia pojazdów, przez kierowców zawodowych”, rekomendowanym przez Związek Zawodowy Inspektorów Transportu Drogowego oraz Stowarzyszenie Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej, co stanowi bardzo dużą przewagę biznesową odbiorców oprogramowania lub usługobiorców korzystających z usług rozliczeniowych wykonanych za pomocą przedmiotowego oprogramowania. VTS jako Twój partner w księgowości to przede wysokie standardy bezpieczeństwa i gwarancja poprawności wyliczeń.

 

Chcesz wreszcie w sposób prawidłowy i zgodny z aktualnie obowiązującym prawem rozliczać wynagrodzenia kierowców?

Zadzwoń pod nr telefonu: 606 589 800,

lub napisz e-maila pod adres: jf@viggen.pl

i uzyskaj dostęp do programu, dzięki któremu nie utracisz klienta i nie narazisz się na odpowiedzialność odszkodowawczą!

Oferta weryfikacji wynagrodzenia dostępna jest także dla firm transportowych oraz kierowców.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKazachstan: od wiosny 2017 r. wjazd do Astany będzie płatny
Następny artykułWspółpraca międzynarodowa organów kontrolnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj