Strona główna Informacje prawne INNOWACYJNA USŁUGA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH ZAWOJOWAŁA RYNEK

INNOWACYJNA USŁUGA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH ZAWOJOWAŁA RYNEK

1036
0
No Ratings Information Message

INNOWACYJNA USŁUGA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH ZAWOJOWAŁA RYNEK. Na podstawie obowiązującego już ustawodawstwa oraz najnowszej nowelizacji do ustawy o transporcie drogowym oraz ustawy o czasie pracy kierowców z dnia 5 kwietnia 2013 r. to Przedsiębiorca oraz Osoba Zarządzająca sprawuję nadzór i kontrolę nad przestrzeganiem właściwej dyscypliny o organizacji pracy. Aby w sposób rzetelny zarządzać przedsiębiorstwem transportowym należy monitorować w zależności od wielkości przedsiębiorstwa od dziesiątek do tysięcy rekordów prawnych.

Jeśli obawiasz się utarty licencji lub zezwolenia oraz wysokich kar finansowych mamy dla Ciebie jedno skuteczne rozwiązanie…

System prawny LEXtrans24 zadba o Ciebie i Twoją firmę. Zaoszczędzi Twój czas – będzie monitorował wszelkie potrzebne dokumenty, pilnował terminów, informował o zagrożeniach. Pozwoli Ci zaoszczędzić – dzięki niemu unikniesz niepotrzebnych kar i obciążeń. Zagwarantuje Ci stałą pomoc prawną – grupa wyspecjalizowanych prawników o każdej porze dnia i nocy udzieli Ci natychmiastowej porady z zakresu obowiązującego prawa.

Wykupując abonament na stałą obsługę prawną LEXtrans24 zyskujesz prawdziwe i pełne bezpieczeństwo dla Twojej firmy oraz Twoich pracowników.

 

https://silnikprawny.pl/

 

Jakub Figuła

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Oceń artykuł

Poprzedni artykułCiężarówki pojadą autostradą do Tarnowa
Następny artykułSąd ogłosił upadłość fabryki Autosan z Sanoka