Strona główna Informacje prawne Dlaczego APT ITEA ma przewagę nad innymi agencjami zatrudniającymi kierowców tymczasowych?

Dlaczego APT ITEA ma przewagę nad innymi agencjami zatrudniającymi kierowców tymczasowych?

1028
0
5/5 (1)

Dlaczego APT ITEA ma przewagę nad innymi agencjami zatrudniającymi kierowców tymczasowych? ITEA to Agencja Pracy Tymczasowej ukierunkowana na branżę TSL. Prowadzona przez wykwalifikowanych doradców, którzy swoje doświadczenie zbudowali na wieloletniej współpracy z firmami transportowymi, poznając pełne zapotrzebowanie jakie obecnie istnieje na rynku w branży TSL. Nie od dzisiaj wiadomo, że w firmach transportowych największym problemem jest siła robocza.

Często spotykamy się z sytuacją, w której przez wiele miesięcy znaczna część taboru firm transportowych stoi na placach, przynosząc straty. Stojący ciągnik siodłowy, nie obsługiwany przez kierowcę – to gwóźdź do powolnego upadku lub zahamowania rozwoju firm transportowych.

ITEA opracowała doskonały program, którego wynikiem jest możliwość zatrudnienia kierowcy tymczasowego bez dodatkowych problemów związanych z ewidencją, wyliczaniem wynagrodzeń oraz minimalnymi stawkami wynagrodzenia w krajach Unii Europejskiej

Oceń artykuł

Poprzedni artykułOgraniczenia na moście w Ostrołęce – nadal obowiązują
Następny artykułPrzejście graniczne w Gołdapi w remoncie – mogą wystąpić utrudnienia
Pasjonat historii i podróży krótkoterminowych, bloger w PodrozowacNajlepiej.pl. Project Manager w VTS Project Sp. z o. o.