Strona główna Informacje prawne Dlaczego już teraz, właściciele niektórych firm transportowych oszczędzają zyskując od 87, 2...

Dlaczego już teraz, właściciele niektórych firm transportowych oszczędzają zyskując od 87, 2 zł na jednym kierowcy miesięcznie?

833
No Ratings Information Message

Kilka tygodni temu opracowałem kolejne rozwiązanie prawne dla firm transportowych, które wprost zwiększa rentowność firmy transportowej. Wkrótce przeprowadzę ostatnie dwa w tym roku warsztaty z cyklu „Zarabiaj więcej na transporcie”. Mamy za sobą 8 takich jednodniowych szkoleń, na których poznaliśmy niezwykle interesujących i spostrzegawczych ludzi o otwartych umysłach, którzy chcieli zarobić 82 zł miesięcznie w przeliczeniu na jednego kierowcę i sprawili, że te warsztaty okazały się „strzałem w dziesiątkę”.

Zapewne Państwa zainteresuje informacja, że poprzez „zainstalowane” przeze mnie rozwiązanie prawne kierowca nadal zarobi swoje pieniądze w tej samej wysokości a pomimo tego Wasza firma dodatkowo zyska 82,2 zł miesięcznie.

CZY 82,2 ZŁ MIESIĘCZNIE TO DUŻO ? SPRAWDŹMY

jeśli Twoja firma posiada np.: 10 kierowców wówczas:

1 kierowca = 87,2 zł x 12 miesięcy = 1.046,4 zł

więc:

1.046,4 zł x 10 kierowców = 10.460 zł rocznej korzyści

 

Czy to dla Ciebie dużo?

Nie wiem  – ale lepiej mieć niż nie mieć.

 

Rozwiązanie prawne o którym teraz czytacie jest w pełni skuteczne wobec kierowców zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

Rozwiązanie proponuję wszystkim firmom ale zwłaszcza tym które realizują transport rzeczy i osób na terenie kraju.

Jak to zwykle bywa pojawiły się głosy, że pewnie jeszcze będzie okazja, bo tak zawsze się mówi, że „ostatnie” i „komu, komu bo idę do domu”, ale to był mój prezent dla Was z okazji jubileuszu przeprowadzenia przez nas łącznie 1 000 szkoleń dla firm transportowych i okres promocji dobiegł końca.

Od listopada oprócz klasycznych propozycji szkoleniowych rozpoczynam nowy cykl szkoleń przygotowujący do noworocznych niespodzianek i wyzwań jakie pojawią się po 1 stycznia. Dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy przyszli na to co było, bo było wspaniale.

Już niedługo przedstawię wyliczenie ile dokładnie pieniędzy możesz zyskać  dzięki wyjątkowej umowie  cywilnoprawnej o której już pisałem kilka tygodni temu. Korzyści są naprawdę duże.

Zachęcam – korzystajcie z moich konstrukcji prawnych i zarabiajcie jeszcze więcej prowadząc transport.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

Mariusz Miąsko

 

Dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer: (12)637-24-57 www.kancelariaprawnaviggen.pl

 

ZOBACZ CO JUŻ ZROBILIŚMY DLA TWOJEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ!

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy