Strona główna Aktualności Dnia Jak legalnie jeździć dłużej? Znamy odpowiedź

Jak legalnie jeździć dłużej? Znamy odpowiedź

1455
0
No Ratings Information Message

TWÓJ PRAWNICZY PRZEWODNIK REKOMENDOWANY

PRZEZ ITD ORAZ PIP JUŻ JEST NA RYNKU!

Autor nagrań: Dr Mariusz Miąsko

Czy wiesz, że Legislator Unii Europejskiej, Wytyczne Komisji Europejskiej, Wytyczna GITD oraz ustawodawca polski pozwalają jeździć na TC dłużej do 30 minut dziennie? Przerwać odpoczynek na parkingu, podczas załadunku i rozładunku? Odmiennie zastosować art. 12/561/2006 WE?

 

Tych i wielu innych informacji udzieli Ci pierwszy prawniczy przewodnik na rynku w formie dwóch audiobooków wydany przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j.:

CD 1 – „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za naruszenia czasu jazdy i okresów prowadzenia pojazdów, przez kierowców zawodowych”,

CD 2 – „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych”.

To profesjonalne i wiarygodne źródło informacji, dzięki któremu poznasz legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za naruszenia czasu jazdy, przerw i odpoczynków przez kierowców zawodowych!

Produkt zyskał już rekomendacje przez Stowarzyszenie Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej:

 

Publikacja ta może skłonić do przemyśleń i analizy, a także do podejmowania świadomych, i co najważniejsze zgodnych z prawem decyzji. W firmach transportowych odgrywać może ważną rolę profilaktyczną i prewencyjną. Publikacja Pana Mariusza Miąsko, oparta jest na wszechstronnej analizie przepisów prawa i uznać należy ją za merytorycznie poprawną, w dużej części nowatorką, ciekawą i niewątpliwie w środowisku osób działających w branży transportowej bardzo potrzebną”

oraz Związek Zawodowy Inspekcji Transportu Drogowego:

Niniejszy audiobook to unikatowe nagranie, które winno stać się przewodnikiem dla każdego kierowcy, spedytora, kierownika transportu i Inspektora”!

 

Już dziś skorzystaj z tej unikatowej bazy wiedzy, która pozwoli Ci legalnie uniknąć odpowiedzialności za naruszenia norm rozporządzenia 561/2006 WE!

 

Zamówienia można składać telefonicznie oraz mailowo:

tel.: (12) 637-24-57

e-mail: dariusz.maj@jazdaprawna.pl

 

Koszt 1 egzemplarza CD to 49,99 zł plus koszty przesyłki:

Koszt wysyłki przy zamówieniu 1 szt. – 5,50 zł (list polecony priorytetowy)

Przy zamówieniu większej ilości płyt – cena uzależniona od wagi przesyłki

W pakiecie taniej! Przy zakupie dwóch części cena: 79,99 zł!!!

Oceń artykuł

Poprzedni artykułCzy kierowcy znają swoje prawa i obowiązki? Skontrolowano 26 przewoźników
Następny artykułNowe drogi w systemie viaTOLL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj