Strona główna Archiwalne ale ciągle przydatne Jak zabezpieczyć się przed straszną plagą roszczeń nieuczciwych pracowników w firmach transportowych?

Jak zabezpieczyć się przed straszną plagą roszczeń nieuczciwych pracowników w firmach transportowych?

593

Przyciągnął Cię ten nagłówek? To dlatego, że wiesz, że niektórzy ludzie, firmy i politycy próbują Tobą manipulować, żeby osiągnąć dla siebie korzyści. Najczęściej robią to nieudolnie, zwyczajnie Cię oszukując, a czasem bardzo fachowo, korzystając z pomocy różnych opracowań prawnych, których w ostatnim czasie przybywa niczym „grzybów po deszczu”.

Czy wiesz, że w niektórych przypadkach możesz być zmuszony do wypłacenia nieuczciwemu kierowcy nawet 200 000 zł !!! A średnio 50 – 90 tys PLN !!! (za 3 lata wstecz). Wilcze stada czyhają. Pewnie już o tym słyszałeś, ale możesz nie wiedzieć, że istnieją sposoby aby zabezpieczyć się przed tym procederem, który urósł do rangi epidemii na przełomie ostatnich kilkunastu miesięcy.

Teraz zapraszam Ciebie do poznania tego tematu nie za 100 tysięcy złotych, nie za 1000 złotych tylko za jedyne 697 PLN w naszym cyklu jednodniowych szkoleń „Bezpieczeństwo w firmie transportowej”.

Większość z nas mając przed sobą okazję czeka zbyt długo i za bardzo się waha. Tak jak Ty, gdy „przeczekałeś” możliwość zapisania się na to szkolenie za 497.00 złotych 🙂

NA SZCZĘŚCIE NIE WSZYSCY KIEROWCY CZYHAJĄ NA TWOJE PIENIĄDZE.

Jeśli jednak masz choćby cień wątpliwości zapisz się na nasze szkolenie i dowiedz się jak możesz zabezpieczyć się przed plagą roszczeń.

 

Zadzwoń i zapisz się na szkolenie: (12) 637 24 57.

ZOBACZ CO JUŻ ZROBILIŚMY

DLA TWOJEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ!

 

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here