Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria Prawna VIGGEN oraz SURKSITD „Najlepsza Droga” wnioskują do Niemiec o zniesienie...

Kancelaria Prawna VIGGEN oraz SURKSITD „Najlepsza Droga” wnioskują do Niemiec o zniesienie obowiązkowych testów dla kierowców. Potrzebne relacje przewoźników!

175
5/5 (1)
Kancelaria Prawna VIGGEN oraz SURKSITD „Najlepsza Droga” rozpoczęły prace nad pismem, w którym wnioskować będziemy o zniesienie obowiązkowych testów dla kierowców, a także o utrzymanie tak zwanych „zielonych korytarzy” dla transportu (green lanes). Pismo zostanie rozesłane do niemieckich władz.  W związku z powyższym, zwracamy się do naszych Klientów oraz Czytelników z prośbą o dosyłanie materiałów w postaci zdjęć, oraz krótkich relacji z przejść granicznych, które zobrazują skalę aktualnych problemów na granicach. Dołączymy je do naszego apelu. Gwarantujemy pełną anonimowość.

Informacje oraz zdjęcia można przesyłać w wiadomościach na stronie facebookowej Kancelarii Prawnej Viggen oraz na maila ak@viggen.pl. Jesteśmy do dyspozycji również pod telefonem  728 458 556.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here