Strona główna Aktualności Dnia Otwarcie wspiera strzelnice ! Kandydat na Radnego Powiatu olkuskiego Wojciech Gleń wspiera...

Otwarcie wspiera strzelnice ! Kandydat na Radnego Powiatu olkuskiego Wojciech Gleń wspiera strzelnice

997
3
4.6/5 (10)

Wojciech Gleń – Kandydat do Rady Powiatu

wspierający strzelnice, strzelców i środowiska pro obronne

Wojciech Gleń, kandydat do Rady Powiatu olkuskiego, otwarcie wspiera rozwój strzelnic, rozwój strzelectwa w powiecie i gminie Olkusz oraz działania pro obronne Polski.

Wojciech Gleń to myśliwy, były podoficer Wojska Polskiego, były Wiceburmistrz Olkusza, który w odróżnieniu od trójki kandydatów na burmistrza, oficjalnie deklaruje potrzebę rozwoju strzelnic w gminie Olkusz i powiecie olkuskim.

 

WYWIADY WOJSKOWE, GENERAŁOWIE, MINISTROWIE OBRONY TWIERDZĄ, ŻE W CIĄGU 3 LAT DOJDZIE DO KONFLIKTU Z ROSJĄ A TRZECH KANDYDATÓW Z OLKUSZA CHCE… LIKWIDACJI STRZELNIC…!

 

„Jako były żołnierz uważam, że skoro najwybitniejsi dowódcy tacy jak generałowie Andrzejczak lub Skrzypczak lub Szef BBN – minister Siewiera lub ministrowie krajów NATO otwarcie mówią, że w ciągu 2-3 lat możemy spodziewać się wojny z Rosją, to przejawem braku odpowiedzialności jest atak na strzelnice i pośrednio na patriotyczne środowiska strzelców – mówi Wojciech Gleń.

Wojciech Gleń nawiązuje do słynnych już i powszechnie znanych wypowiedzi generała Skrzyczaka w wywiadzie sprzed kilku dni dla Polsatu oraz Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, którzy jednomyślnie stwierdzili, że należy pilnie przygotowywać się do wojny z Rosją w perspektywie 3 lat !

Nikt poważny, kto był lub jest w wojsku lub jest związany z obronnością kraju nie likwidowałby ani jednej strzelnicy – przeciwnie – strzelnice należy budować na potęgę. Polacy pilnie muszą się szkolić w sztuce obronności własnego terenu gminy i powiatu oraz Polski”mówi kandydat na radnego powiatu Wojciech Gleń.

Generał Skrzypczak faktycznie stwierdził kilka dni temu w wywiadzie dla POLSAT NEWS, że: „zagrożenie obecnie narasta i według oceny naszych ekspertów i szefa BBN-u Ministra Siewiery mamy 3 lata, przyjmijmy że ten czas może być tym czasem, który daje nam szansę, żebyśmy się przygotowali (…)” – mówi generał Skrzypczak.

foto: generał Waldemar Skrzypczak, autor: Polsat News

Tak samo jak Wojciech Gleń i generał Skrzypczak, twierdzi wspomniany Minister Jacek Siewiera, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, czyli najważniejszej instytucji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo Polski. Jak podaje portal Defence24 – cytujący Szefa BBN: kraje NATO znajdujące się na wschodniej flance powinny przyjąć (…) 3-letni horyzont czasowy na przygotowanie się do konfrontacji”.

foto: Szef BBN Jacek Siewiera autor: Defence24

Jak twierdzi portal FORSAL.PL, identycznie uważają ministrowie z innych krajów Europy – np. Minister Obrony Danii, który stwierdził, że Dania powinna przyśpieszyć inwestycje wojskowe, gdyż nowe dane wywiadowcze wskazują, że Rosja może zaatakować któryś z krajów NATO w ciągu 3-5 lat – oświadczył w piątek minister obrony Danii Troels Lund Poulsen w dzienniku „Jyllands-Posten”. „Nie zawierała tego ocena NATO z 2023 r. To nowa wiedza, która teraz wysuwa się na plan pierwszy” – dodał. 

w FORSAL.PL można przeczytać, że identycznie uważają także brytyjscy analitycy: „Rosyjskie zbrojenia nabierają tempa; w perspektywie dwóch-trzech lat Europa musi być w stanie obronić się sama, ponieważ Stany Zjednoczone angażują się w innych regionach świata – ocenił w rozmowie z PAP prof. Justin Bronk z brytyjskiego think tanku Royal United Services Institute (RUSI)”.

foto: gen Rajmund Andrzejczak – były Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego,      autor: Polsat News

Redaktor Bogdan Rymanowski: „służby wywiadowcze Niemiec nie wykluczyły, że po 2026 roku Putin może zaatakować jakiś kraj NATO, czyli co, mamy 2-3 lata?”

Generał Rajmund Andrzejczak: „TAK SĄDZĘ” i dalej: „TRZEBA SIĘ SZYKOWAĆ”

…w tym samym czasie, w Olkuszu, lokalni…”politycy” w tym trójka kandydatów na urząd burmistrza, opowiada się za LIKWIDACJĄ JUŻ ISTNIEJĄCYCH STRZELNIC… 

 

W GMIENIE OLKUSZ SZKOLI SIĘ ELITA ŚWIATOWA ORAZ LOKALNI STRZELCY, ALE NIEKTÓRYM TO SIĘ NIE PODOBA

 

Wojciech Gleń uważa, że zachowania kandydatów na burmistrza uwarunkowane na nieudolną próbę likwidacji strzelnic są niepoważne i godzą w interes gminy, powiatu oraz Polski.

Wojciech Gleń dodaje: najwybitniejsi eksperci wojskowi, wywiady wojskowe, najwybitniejsi generałowie, Szef BBN i Ministrowie z Europy twierdzą, że w ciągu 3 lat należy spodziewać się ataku Rosji a kilku kandydatów na burmistrza Olkusza, którzy nie byli nawet w wojsku zapowiadają likwidację strzelnic – i to jest bardzo złe i nieodpowiedzialne działanie.

 

CZY KANDYDACI DOMAGAJĄCY SIĘ LIKWIDACJI STRZELNIC WIEDZĄ CO ROBIĄ ?

 

„Moim zdaniem oni z całym szacunkiem dla nich, kandydaci w wyborach na burmistrza nie mają żądnych kompetencji i wiedzy na temat obronności kraju i to wstyd, że z likwidacji strzelnic zrobili sobie kampanię wyborczą. Środowiska strzeleckie oraz środowiska myśliwych, nie powinni popierać na tych kandydatów, którzy nie rozumieją na czym polega obronność oraz interes Polski” – dodaje Wojciech Gleń.

W gminie Olkusz powstało kilka strzelnic, np. strzelnica w Osieku, istnieje także strzelnica w Bukownie. W okolicznych gminach są np.: strzelnice w Sławkowie lub w Paczółtowicach. Tam nikomu nie przyszło nawet do głowy, żeby w stanie bezpośredniego zagrożenia wojną likwidować strzelniceza to w Olkuszu, Roman Piaśnik postanowił wszcząć procedurę likwidacji wszystkich strzelnic. Podobną drogę obrało dwóch innych kandydatów na burmistrza.

Wojciech Gleń wprost stwierdza: „Strzelnice w gminie Olkusz oraz powiecie olkuskim są bardzo potrzebne i trzeba je chronić”.

„Należy wspierać ich dalszy rozwój strzelnic ! Trzeba też zadbać o mieszkańców budując ekrany akustyczne z wykorzystaniem dofinansowania ze środków unijnych. To zadanie samorządów” – dodaje Gleń. 

„Środowiska strzeleckie, patriotyczne i pro obronne powinny przed głosowaniem rozważyć czy dany kandydat wspiera środowiska strzeleckie, myśliwych oraz pro obronne oraz co planuje w sprawie strzelnic i obrony cywilnej w poiwecie olkuskim” – dodaje Wojciech Gleń.

Wojciech Gleń gwarantuje, że w Radzie Powiatu olkuskiego, będzie wspierał rozwój strzelnic i środowisk strzeleckich i prosi o głos w wyborach do Rady Powiatu, przedstawicieli środowisk strzeleckich, myśliwych a także środowisk obecnych i byłych wojskowych i służb.

Wojciech Gleń jako kandydat do Rady Powiatu olkuskiego, zabiega o głosy wszystkich mieszkańców powiatu a w szczególności o kilka tysięcy głosów, strzelców oraz myśliwych, którzy posiadają pozwolenia na broń myśliwską, sportową, kolekcjonerską, służbową lub czarnoprochową.

Jak udało się ustalić redakcji, w najbliższych wyborach na stanowisko burmistrza Olkusza oraz do Rady Powiatu startuje 4 kandydatów, którzy otwarcie deklarują likwidację strzelnic oraz 3 kandydatów, którzy otwarcie wspierają rozwój strzelnic.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKPV oraz VTS PROJECT zapraszają na studia na nowo otwartym kierunku PRAWO TRANSPORTOWE! Uzyskaj 100% dofinansowania!
Następny artykułWielkanocne ograniczenia w ruchu

3 KOMENTARZE

 1. Popieram słowa Szanownego Wojciecha Gleń w temacie strzelnic w powiecie olkuskim, ale cytowanie Skrzypczaka- to jakaś pomyłka!Tak w skrócie o Skrzypczaku, informacje jakie można znaleźć na na jego temat w internecie cyt:
  ,,bohater” wielu skandali politycznych ( odebranie dostępu do informacji niejawnych, szemrane przetargi, lobbing) i moralnych ( m.innymi ucieczka… w papuciach przed PRZYJACIÓLKAMI)
  16 grudnia 1981r p. por. Skrzypczak Waldemar bierze udział w pacyfikacji stoczni w Gdańsku…. OKUPANT PACYFIKUJĄCY POLAKÓW !!! Żołnierze dostali też rozkaz ładowania ,,ostrej” amunicji, i ze względów bezpieczeństwa zakaz opuszczania wozów bojowych. Ten drugi rozkaz żołnierze zignorowali, zaczęli wychodzić z czołgów, rozmawiać z ludźmi, przyjmować od nich gorącą herbatę i kanapki, a także kwiaty, które powkładali w lufy czołgowe.
  Zdzisław Skrzypczak –oficer LWP, ojciec Waldemara Skrzypczak- służył w 32 Pułku Zmechanizowanym w Kołobrzegu- w dowództwie pułku który to pułk PACYFIKOWAŁ STOCZNIĘ GDAŃSKĄ w 1970r. Śmierć 44 protestujących, którzy w Grudniu ’70 zginęli na Wybrzeżu
  Ode mnie :Za to, że brał udział w PACYFIKACJI STOCZNI GDAŃSKIEJ w 1981, za to ,że brał udział w NAPAŚCI NA SUWERENNY IRAK- GDZIE DOSZŁO DO MORDOWANIA NIEWINNYCH CYWILÓW I ŻOŁNIERZY— DEGRADACJA I POZBAWIENIE EMERYTURY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Więcej poszukajcie sobie, o tym pseudo specjaliście…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj