Strona główna Aktualności Dnia Kierowco daj się poznać! Mamy dla Ciebie pracę indywidualnie przygotowaną do Twoich...

Kierowco daj się poznać! Mamy dla Ciebie pracę indywidualnie przygotowaną do Twoich potrzeb

378
UDOSTĘPNIJ
5/5 (1)

W związku z bardzo szybkim rozwojem Agencji oraz coraz bardziej spersonalizowanej technice rekrutacji zapraszamy wszystkich kierowców kat: B, C, CE, D, DE, C1 i innych do uzupełnienia formularza, który pozwoli nam na zaproponowanie wielu ofert pracy, które posiadamy obecnie w swojej obsłudze.

Kwestionariusz jest poglądowy, a my nie wymagamy podawania przez Ciebie poufnych danych, jedynie chcemy poznać Twoją opinię oraz chcemy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy dostosowanej do Twoich wymagań.

Pola oznaczone gwiazdką są dla nas bardzo cenne, dlatego prosimy byś uzupełnił rzetelnie te miejsca. Pytania zadane w Formularzu są otwarte jak i zamknięte i wielokrotnego wyboru.

Uzupełnienie formularza aplikacyjnego jest, zdaniem wielu kandydatów którzy już brali udział w naszym rozwiązaniu, łatwiejsze niż pisanie czy wysyłanie CV, które w przypadku kierowców nie zawsze jest pod ręką. Nie trzeba się zastanawiać, jakie informacje podać, a o czym lepiej nie pisać – wszystko jest wyraźnie określone – jeśli coś nie zawarło się w Formularzu oznacza to tylko, że nie interesują nas inne szczegóły 🙂 To my podpowiadamy Ci co interesuje nas, jak i pracodawców.

Pozostaw swój adres email i imię byśmy mogli się z Tobą skontaktować w momencie znalezienia odpowiednich propozycji.

KLIKNIJ W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ BY APLIKOWAĆ

 

 

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here