Strona główna Aktualności Dnia Kierowco daj się poznać! Mamy dla Ciebie pracę indywidualnie przygotowaną do Twoich...

Kierowco daj się poznać! Mamy dla Ciebie pracę indywidualnie przygotowaną do Twoich potrzeb

1518
0
5/5 (1)

W związku z bardzo szybkim rozwojem Agencji oraz coraz bardziej spersonalizowanej technice rekrutacji zapraszamy wszystkich kierowców kat: B, C, CE, D, DE, C1 i innych do uzupełnienia formularza, który pozwoli nam na zaproponowanie wielu ofert pracy, które posiadamy obecnie w swojej obsłudze.

Kwestionariusz jest poglądowy, a my nie wymagamy podawania przez Ciebie poufnych danych, jedynie chcemy poznać Twoją opinię oraz chcemy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy dostosowanej do Twoich wymagań.

Pola oznaczone gwiazdką są dla nas bardzo cenne, dlatego prosimy byś uzupełnił rzetelnie te miejsca. Pytania zadane w Formularzu są otwarte jak i zamknięte i wielokrotnego wyboru.

Uzupełnienie formularza aplikacyjnego jest, zdaniem wielu kandydatów którzy już brali udział w naszym rozwiązaniu, łatwiejsze niż pisanie czy wysyłanie CV, które w przypadku kierowców nie zawsze jest pod ręką. Nie trzeba się zastanawiać, jakie informacje podać, a o czym lepiej nie pisać – wszystko jest wyraźnie określone – jeśli coś nie zawarło się w Formularzu oznacza to tylko, że nie interesują nas inne szczegóły 🙂 To my podpowiadamy Ci co interesuje nas, jak i pracodawców.

Pozostaw swój adres email i imię byśmy mogli się z Tobą skontaktować w momencie znalezienia odpowiednich propozycji.

KLIKNIJ W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ BY APLIKOWAĆ

 

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułWyższe mandaty za korzystanie z telefonu podczas jazdy
Następny artykułW tym kraju zważą Twój pojazd bez jego zatrzymania
Pasjonat historii i podróży krótkoterminowych, bloger w PodrozowacNajlepiej.pl. Project Manager w VTS Project Sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj