Strona główna Aktualności Dnia Kolejny lider rynku rozliczeń kierowców wybrał aplikację VTS!

Kolejny lider rynku rozliczeń kierowców wybrał aplikację VTS!

1831
5/5 (6)

ECP Szwed Łukasz z Rzeszowa to kolejne wiodące w Polsce biuro rozliczające kierowców dla ponad 140 firm transportowych, które wybrało jako partnera biznesowego oprogramowanie VTS (Virtual Telemetric System) służące do wyliczenia wynagrodzeń.

Biuro ECP Pana Łukasza Szweda, będzie realizować rozliczenia firm transportowych na aplikacji VTS z wykorzystaniem know how (recepty sukcesu i najwyższej jakości rozliczeń) przygotowanej przez Kancelarię Prawną Viggen Sp.j.

KOLEJNY LIDER: „Bardzo mnie cieszy, że liderzy rynku rozliczającego wynagrodzenia kierowców wykorzystują nasze oprogramowanie VTS. Innymi dużymi operatorem rozliczającymi przedsiębiorstwa transportowe na aplikacji VTS jest Kancelaria Podatkowa INFOTAX oraz Kancelaria Prawna Viggen” – mówi Magdalena Kuciel ze spółki VTS Project Sp. z o.o.

SWOBODA: „Sądzę, że o wyborze tym zadecydowało kilka czynników, przede wszystkim swoboda działania naszej aplikacji VTS, dająca poczucie wolności zarówno pracodawcy jak i operatorowi (pracownikowi), którzy mogą rozliczać kierowców niemalże z dowolnego miejsca na świecie, na dowolnym komputerze w dowolnym czasie. Pracownik może rozliczać wynagrodzenia z domu bez kosztów dojazdów do biura a pracodawca ma mniejsze koszty biurowe na czym korzysta klient w zakresie ceny usługi” – dodaje Magdalena Kuciel z VTS Project Sp. z o.o.

CZAS I EFEKTYWNOŚĆ: „Ogromne znaczenie ma bardzo wysokie tempo pracy na aplikacji VTS. U jednego z naszych operatorów wykorzystujących inne wiodące oprogramowanie po wdrożeniu aplikacji VTS pracę wykonywaną dotychczas przez 7 operatorów, zaczęło wykonywać 3 operatorów, co pozwala zwiększyć o ponad 100% wolumen usług przy zachowaniu tych samych kosztów i to jest ogromną wartością korzystania z VTS”– nadmienia M. Kuciel z VTS Project Sp. z o.o.

LEGALNIE I BEZPIECZNIE: „Kluczowe dla użytkowników VTS-a jest, że program został zaprojektowany i przetestowany przez najlepszych polskich prawników i naukowców prawa pracy i ubezpieczeń społecznych branży TSL, to daje operatorom i ich klientom poczucie bezpieczeństwa legalnej realizacji rozliczeń” – podsumowuje Magdalena Kuciel z VTS Project Sp. z o.o.

Biuro ECP Pana Łukasza Szweda po wdrożeniu know how Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. przez VTS Project, otrzyma Certyfikat Najwyższej Jakości i będzie promowane wśród przedsiębiorców transportowych.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko