Strona główna Aktualności Dnia Logistic Technologies Sp. z o.o. zmieni procesy załadunków oraz mocowań

Logistic Technologies Sp. z o.o. zmieni procesy załadunków oraz mocowań

1229
0
No Ratings Information Message

Na rynku TSL swoją silną obecność zaznaczyła spółka Logistic Technologies Sp. z o.o., specjalizująca się w organizacji profesjonalnych planów załadunków oraz mocowań. Oferta przygotowania „planów załadunkowych” oraz planów mocowania jest odpowiedzią na wzmożone kontrole ITD w zakresie przeładowania pojazdów oraz weryfikacji prawidłowości środków mocujących.

Jest to jedyna tak profesjonalna firma, świadcząca usługi dla TSL w Polsce. Spółka świadczy usługi głównie dla załadowców, którzy na podstawie ostatnich nowelizacji prawa, ponoszą odpowiedzialność za przeładowanie pojazdu na równi z przewoźnikami.

Logistic Technologies Sp. zo.o. zatrudnia grupę najwybitniejszych krajowych specjalistów z zakresu mocowania, organizacji planów załadunkowych i prawa transportowego, są to inżynierowie, wykładowcy akademiccy oraz prawnicy specjalizujący się w tematyce załadunków.

Prezesem spółki jest pomysłodawca projektu

   –   Mariusz Miąsko, (prezes Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. www.kancelariaprawnaviggen.pl). Członkami Zarządu są:

   –   inż. Jarosław Kędzior – członek założyciel EUMOS www.eumos.eu – Europejskiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Logistyki, (jedyny przedstawiciel EUMOS na Polskę oraz ambasador EUMOS Czech i Słowacji), Prezes „Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym AKADEMIA MOCOWANIAwww.akademiamocowania.pl Biegły sądowy w zakresie mocowania ładunków.

   –   dr inż. Robert Janczur – wykładowca Politechniki Krakowskiej, specjalista do w zakresie środków rozmieszczania i obciążenia ładunków oraz środków transportu samochodowego.

   –   Marcin Kolenda – specjalista ekonomii transportu drogowego i wykorzystania środków transportu.

Spółka jest liderem w dziedzinie wprowadzania na rynek nowatorskich rozwiązań obniżających koszty transportu oraz zwiększających skuteczność mocowania przewożonych ładunków.

Logistic Technologies Sp. z o.o. dysponuje unikalnym doświadczeniem oraz zapleczem intelektualnym w Polsce. Współpracuje ściśle liderami branży TSL w zakresie załadunków, mocowania i prawa w kraju oraz Europie.

Spółka jest rekomendowana przez:

  • Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym „AKADEMIA MOCOWANIA” 
  • EUMOS – Europejskiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Logistyki www.eumos.eu ,

  • Stowarzyszenia Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego „Najlepsza Droga” www.najlepszadroga.pl

Branża TSL bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebuje wyspecjalizowanych rozwiązań organizujących systemowo plany załadunków. Z uwagi na nowe uwarunkowania prawne, stało się to wręcz koniecznością dla załadowców. Od tego procesu nie ma już odwrotu, zmierzamy w kierunku Europejskich standardów załadunków” – mówi Mariusz Miąsko – Prezes spółki.

Na bazie wieloletniego doświadczenia tworzymy plany załadunku metodami tradycyjnymi ale także opracowujemy dla klientów supernowoczesne indywidualne aplikacje informatyczne automatyzujące procesy załadowcze – dodaje Prezes Mariusz Miąsko

 

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się ze spółką pod numerami:  (12) 637 24 57, biuro@viggen.pl.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułInspekcja trzyma kierowców w garści
Następny artykułCoraz więcej kierowców omija płatne drogi
Wiceprezes Logistic Technologies Sp. z o.o. Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym „Akademia Mocowania”. Biegły sądowy w zakresie mocowania ładunków.