Strona główna Aktualności Dnia Mikołajkowy prezent dla branży transportowej

Mikołajkowy prezent dla branży transportowej

775
0
No Ratings Information Message

Mikołajkowy prezent dla branży transportowej – zapisz się do końca tygodnia na wykład na temat zmian w prawie transportowym a drugą osobę zabierz ze sobą za darmo.

Mikołajkowy prezent dla branży transportowej

Kliknij w link do aktualnego program wykładu: https://mariuszmiasko.pl/szkolenie-dla-firm-z-branzy-tsl/ (odśwież przeglądarkę jeśli nie pojawia się program na 14 grudnia)

Program wykładu

Na wykładzie dowiesz się m.in.:

– dlaczego warto zapisać w regulaminach 49 instrumentów prawa pracy w regulaminach wewnątrzzakładowych i zaoszczędzić statystycznie 1 mln zł/100 kierowców i przeciwdziałać roszczeniom? (omówienie wybranych instrumentów prawa pracy),

– dlaczego i jakie nowe korzyści od początku 2017 roku po raz pierwszy w historii prawa pracy mogą czerpać z posiadania regulaminów pracy i wynagradzania nawet małe firmy zatrudniające do 20 pracowników?

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– dlaczego zatrudniając kierowcę na umowę cywilnoprawną masz 30 różnych korzyści ekonomicznych i formalnych? (analiza korzyści)

– w jaki sposób można zamienić legalnie kierowcy umowę o pracę na umowę cywilnoprawną?

– dlaczego zastosowanie umowy cywilnoprawnej opłaca się w przypadku kierowców delegowanych za granicę w kontekście płacy minimalnej?

– dlaczego firmy transportowe nie mogą uzyskać dokumentu A – 1? (praktyczne porady)

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– dlaczego błędnie wypełniony wniosek o wydanie druku A – 1 generuje wielomilionowe roszczenia do przewoźnika?

– w 2018 roku wejdą nowe uregulowania dotyczące odpowiedzialności za unieruchomienie ładunków – czy to prawda, że prawie cała odpowiedzialność za szkody w przewozie będzie spoczywała po stronie nadawcy a nie przewoźnika?

 – czy po przeczeniu TK (K 11/15) wolno zwolnić z opodatkowania ryczałty noclegowe zaliczone na poczet płacy minimalnej pracowników delegowanych? Analiza problematyki uzyskania Interpretacji Indywidualnej z ZUS i US,

 – w listopadzie ruszył Krajowy Rejestr Elektroniczny rejestrujący najpoważniejsze naruszenia – czy już wiesz, że ponad 50% firm może utracić licencję na okres do 3 lat? Jak się bronić? (analiza prawna + film z Parlamentu Europejskiego).

Oceń artykuł

Poprzedni artykułZobacz Volkswagena Scirocco z 1977!
Następny artykułDroga ekspresowa S7 pomiędzy Rychnowem i Olsztynkiem otwarta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj