Strona główna Aktualności Dnia Łącznie producenci i nadawcy będą odpowiedzialni za unieruchomienie ładunków w transporcie –...

Łącznie producenci i nadawcy będą odpowiedzialni za unieruchomienie ładunków w transporcie – rewolucja?!

1244
0
No Ratings Information Message

Dla osób zainteresowanych nadchodzącymi zmianami w prawie zostanie przeprowadzony wykład szkoleniowy z cyklu Sekrety Mistrzów Prawa – https://mariuszmiasko.pl

Wykład dotyczący zmian w prawie w zakresie unieruchomienia ładunków oraz na temat nowych zasad stosowania normy EN 12 195-1 obowiązującej producentów, nadawców, załadowców i przeładowców – poprowadzi współautor nowych uregulowań: doktor nauk prawnych Mariusz Miąsko, specjalizujący się od 17 lat w prawie transportowym, prawie przewozowym i unijnych przepisach dotyczących unieruchomienia ładunków w transporcie, autor ponad 230 publikacji prawnych i naukowych.

Dr M. Miąsko wyjaśni podczas wykładu między innymi następujące kwestie:

– czy to prawda, że już niebawem wyłącznie nadawcy i producenci będą odpowiadać za zamocowanie ładunków na pojazdach ciężarowych?
– czy to prawda, że producenci i załadowcy oraz nadawcy będą ponosić odpowiedzialność karną do 5 mln zł za błędnie zamocowany ładunek?
– czy to prawda że już niebawem nie będzie się dało przenieść umownie na przewoźnika odpowiedzialności za nieprawidłowe zamocowanie ładunku?

Z pełnym zakresem szkolenia zapoznasz się na tej stronie: https://mariuszmiasko.pl/szkolenie-dla-producentow

Ekspert podczas wykładu udzieli łącznie aż 22 konkretnych porad prawnych oraz techniczno-organizacyjnych, pozwalających dostosować przedsiębiorstwa do nowego oraz bieżącego stanu prawnego.
Dr Mariusz Miąsko jest także wieloletnim audytorem procesów prawno-logistycznych związanych z unieruchomieniem ładunków. Wykład ma charakter instruktażowy, pozwalający wdrożyć szereg konkretnych rozwiązań.

Gwarantujemy, że otrzymasz sprawdzone i wiarygodne porady prawno – biznesowe, które dadzą Ci znaczną przewagę nad konkurencją, zwiększą zyski i zapewnią bezpieczeństwo prawne.

Zamów teraz bilety grupowe dla siebie i swoich pracowników
pod numerem telefonu: 606 589 800

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKREPTD gotowy do działania – każdy dowie się wszystkiego o Twojej firmie
Następny artykułNa DK 7 przełożono ruch na most tymczasowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj