Strona główna Aktualności Dnia Północne Włochy: zakaz przewozu materiałów niebezpiecznych na A4

Północne Włochy: zakaz przewozu materiałów niebezpiecznych na A4

340
UDOSTĘPNIJ

Prefektura w Mediolanie opublikowała rozporządzenie zakazujące tranzytu pojazdów ciężarowych o masie całkowitej powyżej 3,5 tony transportujących towary ADR, w części autostrady A4 na odcinku Turyn – Venezia (na wysokości A4 MEDIOLAN).

Zakaz wchodzi w życie 15 października 2016 i będzie obowiązywać przez rok. Dotyczy on tranzytu pojazdów lub zespołu pojazdów z dopuszczalną masą całkowitą powyżej 3,5 tony, transportujących materiały niebezpieczne wszystkich klas.

Zakaz obowiązywać będzie 7 dni w tygodniu, w przedziale czasowym od 6:00 do 22:00, w jednym kierunku, jezdnią wschodnią, na odcinku pomiędzy km 126+000 (węzeł viale Certosa) i km 136+500 (węzeł Sesto San Giovanni).

Rozporządzenia wskazuje również trasy alternatywne:


– dla samochodów ciężarowych jadących z zachodu, kierujących się na północ: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód), kierunek Varese, bramka Trezzano wjazd A8
– dla samochodów ciężarowych jadących z zachodu, kierujących się na wschód: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód) kierunek Bologna, zjazd A51 (kierunek Venezia)
– dla samochodów ciężarowych jadących z południa: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód) kierunek Bologna.

 

Źródło: etransport.pl

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here