Strona główna Kadry i Płace Dlaczego powinieneś skorzystać z VTS wyliczając wynagrodzenia kierowców?

Dlaczego powinieneś skorzystać z VTS wyliczając wynagrodzenia kierowców?

1491
0
1/5 (1)

Dlaczego powinieneś skorzystać z VTS wyliczając wynagrodzenia kierowców?

1. PROGRAM PRAWNY

VTS jako jedyny program na rynku od początku do końca został zaprojektowany przez prawników polskiego i międzynarodowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

2. BEZPIECZNY

VTS gwarantuje pewniejsze wyniki obliczeń ewidencji, wynagrodzeń (krajowych i międzynarodowych), raportów naruszeń itp.

3. ZDALNIE KONFIGUROWANY PRZEZ PRAWNIKÓW KPV

VTS może zostać każdorazowo skonfigurowany dokładnie do zapisów obowiązujących w wewnątrzzakładowych uregulowaniach klienta przez prawników KPV.

4. WWW – BEZ INSTALACJI

VTS jako jedyny na rynku działa na stronie www i dlatego w ogóle nie musi być instalowany na komputerze.

5. NA TELEFONIE, TABLECIE I KOMPUTERZE

VTS działa na stronie www dzięki czemu można wykonywać pracę lub nadzorować pracę z dowolnego komputera, laptopa, smatrfona, a także z dowolnego miejsca na świecie.

6. DANE BEZPIECZNE JAK NIGDY DOTYCHCZAS

VTS działa na stronie www, więc dane mogą być przechowywane zarówno w firmie transportowej, jak i na najbezpieczniejszych serwerach na świecie.

7. AUTOMATYCZNA TRANSMISJA RAPORTÓW DO „PRZEDSTAWICIELA ZAGRANICZNEGO”

VTS jest połączony z programem „Przedstawiciel Zagraniczny” (Invent Software s.c. – grupa kapitałowa KPV), dzięki temu wygenerowane raporty wynagrodzeń krajowych i zagranicznych oraz ewidencji krajowych i zagranicznych automatycznie umieszczają się na serwerach przedstawicieli we Francji, Niemczech, Włoszech itp.

8. ELASTYCZNOŚĆ WYKORZYSTANIA PRACY

VTS działając na platformie www, zapewnia możliwość podzielności pracy – to oznacza w praktyce, że można korzystać ze wszystkich modułów programu, z niektórych jego części lub też poszczególnego pojedynczego modułu. Ponadto można korzystać z zaledwie części pojedynczego modułu, a pozostałą pracę zlecić innemu podmiotowi (firmie zewnętrznej).

9. WERYFIKACJA DANYCH Z GPS

VTS zapewnia możliwość weryfikacji danych nie tylko z plików DDD. ale także weryfikację z zapisami z GPS, co zmniejsza koszty wyliczenia i wypłaty delegacji i wynagrodzeń.

10. POWSZECHNY DOSTĘP

VTS pozwala w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie na wykonanie weryfikacji własnego wynagrodzenia lub wynagrodzenia własnych pracowników oraz pozwala na porównanie ich z wynikami z innych systemów. Wystarczy nabyć jednorazowe hasło i login, zaimplementować pliki ddd, wyliczyć w VTS samodzielnie ewidencję, delegacje i wynagrodzenie – a następnie porównać je z wynikami własnych wynagrodzeń i ustalić przyczyny rozbieżności. Można dodatkowo nabyć w KPV wiedzę na temat prawidłowego sposobu obliczeń ewidencji i wynagrodzeń oraz delegacji.

 

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

509 982 577,

(12) 637 24 57.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu print screeny z autorskiego oprogramowania Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. – VTS Project sp. z o.o., wyspecjalizowanego do wyliczania płac minimalnych w poszczególnych krajach:

 

widok-modulu-logowania

1

panel-logowania

2
informacje-z-plikow-ddd_23

raport-naruszen

screen_2

5-jpg

porownanie-plikow_2

1-delegowanie

2-delegowanie

3-delegowanie

4-delegowanie

5-delegowanie

6-delegowanie

6

raport_1

raport_2

raport_3

raport-delegacji

widok-modulu-raportow-wynagrodzen

raport-wynagrodzen-francja

raport-wynagrodzen-niemcy

podpis_dyplom

dyplom

 na-koniec

 

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.).

Oceń artykuł

Poprzedni artykułNiemcy: zezwolenia na ruch tranzytowy w Dniu Reformacji
Następny artykułPółnocne Włochy: zakaz przewozu materiałów niebezpiecznych na A4