Strona główna Informacje prawne Prawniczy Przewodnik w formie audiobooków za jedyne 49,00 zł!

Prawniczy Przewodnik w formie audiobooków za jedyne 49,00 zł!

786
0
5/5 (1)

Prawniczy Przewodnik w formie audiobooków za jedyne 49,00 zł!

TWÓJ PRAWNICZY PRZEWODNIK REKOMENDOWANY PRZEZ ITD ORAZ PIP

ZA JEDYNE 49,99 ZŁ ZA PAKIET

W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI

OD KANCELARII PRAWNEJ VIGGEN SP.J.!!!

 

Czy wiesz, że Legislator Unii Europejskiej, Wytyczne Komisji Europejskiej, Wytyczna GITD oraz ustawodawca polski pozwalają jeździć na TC dłużej do 30 minut dziennie? Przerwać odpoczynek na parkingu, podczas załadunku i rozładunku? Odmiennie zastosować art. 12/561/2006 WE?

 

Tych i wielu innych informacji udzieli Ci pierwszy prawniczy przewodnik na rynku w formie dwóch audiobooków wydany przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j.:

CD 1– „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za naruszenia czasu jazdy i okresów prowadzenia pojazdów, przez kierowców zawodowych”,

CD 2 – „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych”

To profesjonalne i wiarygodne źródło informacji, dzięki któremu poznasz legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności za naruszenia czasu jazdy, przerw i odpoczynków przez kierowców zawodowych!

Produkt zyskał już rekomendacje przez Stowarzyszenie Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej:

 

Publikacja ta może skłonić do przemyśleń i analizy, a także do podejmowania świadomych, i co najważniejsze zgodnych z prawem decyzji. W firmach transportowych odgrywać może ważną rolę profilaktyczną i prewencyjną. Publikacja Pana Mariusza Miąsko, oparta jest na wszechstronnej analizie przepisów prawa i uznać należy ją za merytorycznie poprawną, w dużej części nowatorką, ciekawą i niewątpliwie w środowisku osób działających w branży transportowej bardzo potrzebną”

oraz Związek Zawodowy Inspekcji Transportu Drogowego:

Niniejszy audiobook to unikatowe nagranie, które winno stać się przewodnikiem dla każdego kierowcy, spedytora, kierownika transportu i Inspektora”!

 

Już dziś skorzystaj z tej unikatowej bazy wiedzy, która pozwoli Ci legalnie uniknąć odpowiedzialności za naruszenia norm rozporządzenia 561/2006 WE!

 

Zamówienie można składać telefonicznie oraz mailowo:

tel.: (12) 637-24-57

e-mail: bg@viggen.pl

 

Z racji zbliżających się Świąt Wielkanocnych koszt pakietu audiobooków, przy zamówieniu do 25 marca br., to jedyne 49,00 zł plus koszty przesyłki!!!

Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu telefonicznym lub e-mailowym.

 

Koszt wysyłki przy zamówieniu 1 szt. – 5,50 zł (list polecony priorytetowy)

Przy zamówieniu większej ilości płyt – cena uzależniona od wagi przesyłki

Oceń artykuł

Poprzedni artykuł24 ronda w Łodzi, a w planie kolejnych 6
Następny artykułJedyny strzeżony parking przy A4 niedaleko Hermsdorf – zamknięty