Strona główna Aktualności Dnia Sztuczna inteligencja w nauce i przemyśle przyszłości – prof. Mariusz Miąsko zaprasza...

Sztuczna inteligencja w nauce i przemyśle przyszłości – prof. Mariusz Miąsko zaprasza do udziału w Kongresie SGMK

112
0
5/5 (2)

Szanowni Państwo,

w imieniu p.o. Rektora SGMK, prof. Fabrizio Giulimondi, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie naukowym AI&EDU SGMK, dwudniowym święcie nauki Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika organizowanym w dniach 13-14 czerwca br. w Warszawie.

W ślad za największym futurologicznym kongresem naukowym Futurist of the Year 2024, który w kwietniu zgromadził w SGMK światowej klasy naukowców i ekspertów w debacie o przyszłości technologii, finansów i nauki, po raz kolejny tworzymy przestrzeń do międzynarodowej i interdyscyplinarnej debaty w kluczowych dla współczesnej nauki obszarach. Tematem przewodnim AI&EDU SGMK będzie sztuczna inteligencja w nauce i przemyśle przyszłości.

Kongres naukowy AI&EDU SGMK – naukowcy i eksperci z najlepszych polskich i światowych ośrodków naukowych

W debacie o sztucznej inteligencji w nauce i przemyśle przyszłości wezmą udział m. in. Agnieszka Pilat, ambasadorka SpaceX i Boston Dynamics – polsko-amerykańska artystka i pisarka specjalizująca się w renderowaniu portretów technologii w celu badania relacji między ludźmi i maszynami w XXI wieku, prof. Michael L. Brodie – profesor Harvard University, ekspert AI i big data, Dr Mark Esposito – profesor ekonomii Uniwersytetu Harvarda, światowy lider myśli Czwartej Rewolucji Przemysłowej, wysłuchamy także prof. Andrzeja Dragana, znakomitego mówcę i czołowego polskiego fizyka teoretycznego, profesora Uniwersytetu Warszawskiego, czy profesora Colina W.P. Lewisa, naukowca AGISI, eksperta AI stosowanej.

Więcej informacji, w tym harmonogram wraz z pełną listą prelegentów jest dostępny na stronie internetowej kongresu >>> www.aisgmk.com.

Zapraszamy do udziału!

Uczestnikiem oraz moderatorem dyskusji będzie Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, prof. Mariusz Miąsko. Warto podkreślić, że wydarzenie to ma charakter międzynarodowej konferencji naukowej wysokiej rangi. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tym prestiżowym spotkaniu będzie dla Państwa wartościowym doświadczeniem.

Informacja nt. biletów wstępu zostanie Państwu przekazana w odpowiedzi na przedstawienie liczby osób zainteresowanych udziałem w kongresie. W tym celu prosimy o kontakt na adres ai.edu-sgmk@sgmk.edu.pl.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułStowarzyszenie URKSiTD „Najlepsza Droga” apeluje do Ministerstwa o dofinansowanie do tachografów
Następny artykułWYROK SĄDU PRACY: Tanie umowy cywilnoprawne LEGALNE – branża transportowa w kleszczach pseudo ekspertów
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj