Strona główna Aktualności Dnia Remont węzła na A4 – zakończony

Remont węzła na A4 – zakończony

135

Remont węzła na A4 – zakończony. Mowa o węźle Balin na autostradzie A4 Katowice-Kraków, którego remont zakończył się wczoraj tj. 8 sierpnia, 9 dni wcześniej niż zakładano w harmonogramie.

Remont węzła na A4 – zakończony

Dla kierowców zakończenie remontu to otwarcie dla ruchu ostatniej z wyremontowanych części ulicy Balińskiej oraz wylotu ulicy Działkowej, po północnej stronie węzła. Jak informuje Stalexport Autostrada Małopolska, w ramach prac wykonana została nowa nawierzchnia na łącznicach: „zjazdowych z autostrady A4 z Katowic i z Krakowa na ulicę Balińską oraz zjazdowych z ulicy Balińskiej na A4 w kierunku Krakowa i Katowic. Dodatkowo wyremontowane zostały ulice Działkowa i Balińska”.

Utrudnienia na A4

Obecnie na autostradzie trwają utrudnienia dla kierowców w związku z pracami przy uszczelnianiu spękań nawierzchni. Prace będą prowadzone w dniach 7-9 sierpnia oraz 13 sierpnia br. na różnych odcinkach autostrady w godzinach od 18:00 – 22:00. „Ruch w czasie robót będzie się odbywał jednym pasem z ograniczeniem prędkości do 80 km/godz.”- czytamy na stronie www.autostrada-a4.com.pl.

 Czytaj także:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here