Strona główna Aktualności Dnia Unia Europejska knuje przeciw polskim transportowcom – Dr Mariusz Miąsko wyjaśnia jak...

Unia Europejska knuje przeciw polskim transportowcom – Dr Mariusz Miąsko wyjaśnia jak można temu zapobiegać

362
UDOSTĘPNIJ

W Warszawie 27 października dowiesz się między innymi:

– dlaczego warto zapisać w regulaminach 49 instrumentów prawa pracy w regulaminach wewnątrzzakładowych i zaoszczędzić statystycznie 1 mln zł/100 kierowców i przeciwdziałać roszczeniom? (omówienie wybranych instrumentów prawa pracy)

– dlaczego i jakie nowe korzyści od początku 2017 roku po raz pierwszy w historii prawa pracy mogą czerpać z posiadania regulaminów pracy i wynagradzania nawet małe firmy zatrudniające do 20 pracowników?

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– dlaczego zatrudniając kierowcę na umowę cywilnoprawną masz 30 różnych korzyści ekonomicznych i formalnych? (analiza korzyści)

– w jaki sposób można zamienić legalnie kierowcy umowę o pracę na umowę cywilnoprawną?

– dlaczego zastosowanie umowy cywilnoprawnej opłaca się w przypadku kierowców delegowanych za granicę w kontekście płacy minimalnej?

– dlaczego firmy transportowe nie mogą uzyskać dokumentu A – 1? (praktyczne porady)

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– dlaczego błędnie wypełniony wniosek o wydanie druku A – 1 generuje zatwielomilionowe roszczenia do przewoźnika?

– w 2018 roku wejdą nowe uregulowania dotyczące odpowiedzialności za unieruchomienie ładunków – czy to prawda, że prawie cała odpowiedzialność za szkody w przewozie będzie spoczywała po stronie nadawcy a nie przewoźniku?

 – czy po przeczeniu TK (K 11/15) wolno zwolnić z opodatkowania ryczałty noclegowe zaliczone na poczet płacy minimalnej pracowników delegowanych? Analiza problematyki uzyskania Interpretacji Indywidulanej z ZUS i US.

 – w listopadzie rusza Krajowy Rejestr Elektroniczny rejestrujący najpoważniejsze naruszenia – czy już wiesz, że ponad 50% firm może utracić licencję na okres do 3 lat ? Jak się bronić? (analiza prawna + film z Parlamentu Europejskiego)

TEGO NIE USŁYSZYSZ NIGDZIE INDZIEJ

ZAREZERWUJ BILETY GRUPOWE – ZADZWOŃ: 606 589 800

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy