Strona główna Aktualności Dnia Austria: od 31 lipca przywrócenie zakazów jazdy w powiecie Reutte (Tyrol)

Austria: od 31 lipca przywrócenie zakazów jazdy w powiecie Reutte (Tyrol)

439
5/5 (1)

Władze austriackiego Tyrolu zdecydowały o przywróceniu  zakazów jazdy w powiecie Reutte. Nowe obostrzenia mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa ruchu i dostaw – będą obowiązywały w okresie od 31 lipca do 12 września 2021 r.

Trasa B 179 Fernpassstraße stanowi główną arterię komunikacyjną z północy na południe, w związku z tym istnieją obawy, że może dojść do wakacyjnych korków związanych ze wzmożonym ruchem turystycznym. Podobne zakazy wprowadzono również w roku 2019.

Zakazami jazdy będą objęte wszystkie pojazdy w tranzycie, od soboty od godz. 7:00 do niedzieli do godz. 19:00 w obu kierunkach. Ograniczenia w szczególności dotyczą trasy Fernpass w rejonie Reutte Nord i Vils.

Ograniczenia w Reutte dotyczą następujących odcinków:

  • L 288 Pinswanger Straße zaczyna się od skrzyżowania L 396 Weißhausstraße (km 6.250 + 35m) w kierunku Pinswang i Pflach;
  • L 69 Reuttener Straße od tablicy km 9.750 (rejon skrzyżowania Vils) w kierunku Pflach do ronda Wiesbichl w Pflach;
  • L 288–0 – droga dojazdowa A1 do Pflach od skrzyżowania rampy zjazdowej z B 179 Fernpassstraße (zjazd Reutte Nord) w kierunku Pflach do ronda Wiesbichl w Pflach

Zakazy jazdy są monitorowane i egzekwowane przez policję. Do tego celu wykorzystywane są zarówno mobilne, jak i stacjonarne jednostki policji. W szczególności karane będą jakiekolwiek próby ominięcia korków.

https://www.verkehrsrundschau.de/, https://www.tirol.gv.at/

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen ak@vigen.pl tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko