Strona główna Aktualności Dnia Wymiana nawierzchni na A4 i tymczasowe zmiany w organizacji ruchu

Wymiana nawierzchni na A4 i tymczasowe zmiany w organizacji ruchu

866
0
No Ratings Information Message

Trwają pracę związane z wymianą nawierzchni jezdni na odcinku około 7 km autostrady A4 Katowice-Kraków. Będę one prowadzone pomiędzy węzłami Murckowska w Katowicach (skrzyżowanie A4 z DK 86) i Brzęczkowice w Mysłowicach (skrzyżowanie A4 z S1 Cieszyn/Warszawa), na jezdni w kierunku Katowic.

Prace będę wymagały wprowadzenia tymczasowych zmian w organizacji ruchu. – Od 10 do 13 września w porze nocnej tj. od godz. 19.00 do godz. 7.00 na jezdni do Krakowa wystąpią lokalne zawężenia jezdni do jednego pasa na odcinku ok. 500 m. Ruch będzie odbywał się z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. Z kolei od 13 września ruch w obu kierunkach odbywać się będzie dwoma zwężonymi pasami ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h – czytamy na stronie www.autostrada-a4.com.pl.

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. remontuje również nawierzchnię jezdni do Krakowa na około 4-kilomertowym odcinku pomiędzy węzłem Rudno a Placem Poboru Opłat w Balicach. 11 września prace na tym odcinku zostaną przeniesione na jezdnię w kierunku Katowic. Zakończenie wymiany nawierzchni jezdni planowane jest w drugiej połowie października br.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułProblem z dokumentacją w firmie transportowej? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Następny artykułWażył ponad 10 ton – sprawdź jak został ukarany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj