Strona główna Aktualności Dnia Zapraszamy do rejestracji na portalu ITUPRACA.PL

Zapraszamy do rejestracji na portalu ITUPRACA.PL

271
UDOSTĘPNIJ

Agencja Pracy Tymczasowej International Temporary Emploment Agency Sp. z o.o. Sp. k, Kancelaria Prawna Viggen Sp. J oraz Portal JazdaPrawna.pl informują, że ruszył portal projektu ITUPRACA.PL i już można swobodnie rejestrować swoje Firmy w celu dodawania ogłoszeń pracy. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

O Projekcie

ITUPRACA.PL to wychodzący naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom branży transportowej portal skupiający jedynie zawody stricte związane z branżą TSL. Rejestrując się na portalu i podając podstawowe informacje o swojej firmie, w pewien niepodważalny sposób będziecie Państwo pozycjonować swoje Przedsiębiorstwo wśród najlepszych Firm w Polsce. Chcąc uniknąć zamieszania związanego z ogromem ofert pracy na różnych portalach ogłoszeniowych dotyczących również innych zawodów. Portal ITUPRACA.PL swoim projektem wyróżni tylko te, które dotyczą grupy z największym zapotrzebowaniem na pracowników.

Dla Kogo?

Zapraszamy zarówno Firmy Transportowe, jak i Logistyczne, Spedycje oraz Magazyny, Firmy Produkcyjne i kurierskie. Na portalu również rejestrować mogą się pracownicy – głównie kierowcy, jednak i spedytorom czy magazynierom rejestracja nie sprawi problemu.

Jak się przyłączyć?

Wystarczy w pasku wyszukiwania Twojej przeglądarki wpisać adres: www.itupraca.pl, a następnie przejść do zakładki Rejestracja. W pierwszym etapie należy podać adres skrzynki e-mail, pod którą będzie zarejestrowane konto oraz hasło do logowania. Po zarejestrowaniu konta należy ponownie zalogować się poprzez zakładkę LOGIN i uzupełnić swoje dane.

PAMIĘTAJ! Przy rejestracji ważne jest być wybrał odpowiednią dla siebie kategorię! Jeżeli jesteś pracodawcą – wybierz PRACODAWCA, jeżeli jesteś kierowcą, bądź pracownikiem, wybierz KIEROWCA.

Dlaczego warto?

Chcemy dotrzeć do największej grupy docelowej, to znaczy że będziemy dla Ciebie angażować tylu pracowników ilu jesteśmy wstanie zaproponować

– Chcemy by Firmy z branży TSL nie gubiły się na portalach gdzie prace szukają również opiekunki do dzieci czy studenci przy zbieraniu szparagów

– Będziemy informować Cię o różnych zmianach dotyczących Branży Transportowej, przepisach i ciekawostkach, bez których ciężko utrzymać się na powierzchni ogromnej branży!

– Pomożemy Ci znaleźć szybciej tego pracownika, na którego czekałeś od dawna

– Dopasujemy odpowidnich kandydatów do Twojej Firmy nawet wtedy gdy nie będziesz potrzebował nowych pracowników

– Poinformujemy Cię o pracowniku, który idealnie pasuje do charakteru Twojej Firmy

– Poinformujemy Cię o pracodawcy, który szuka właśnie takiego kierowcy jak Ty!

– Pomożemy w uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji w Twoim regionie

– Jeżeli będziesz chciał wykonamy monitoring możliwości pracowniczych w Twoich okolicach, a jego wyniki będą mogły zadecydować jakich kierowców i skąd będziesz w najbliższym czasie szukał

Misja Portalu 

„Itupraca.pl to darmowy portal ogólnopolski ogłoszeń pracy, szukających pracy i poszukujących pracowników, nierozłącznie powiązany z branżą Transportową – Spedycyjną – Logistyczną. Misją, a zarazem zadaniem witryny jest sprawne połączenie dwóch stron: Pracodawca – Pracownik, bez konieczności przekopywania się przez kolejne zakładki i kategorie zawodów nie związanych z branżą TSL.

Dla dwóch stron staramy się utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług. Przedsiębiorca, może w przejrzysty i wygodny sposób przeglądać profile kandydatów odpowiadających charakterystyce firmy, którą określa się w jednobryłowym Panelu Użytkownika. Pracownik może bardzo szybko dotrzeć bezpośrednio do osoby zajmującej się zatrudnieniem za pomocą wiadomości email lub telefonicznie, aplikując z swojego Panelu Użytkownika.

Niezależnie od tego którą grupę reprezentuje Użytkownik, może on dodawać nieograniczoną liczbę ogłoszeń widocznych na portalu przez 60 dni. Po upływie 60 dni ogłoszenie automatycznie jest usuwane z portalu bez konieczności ponoszenia opłaty za przedłużenie ogłoszenia, jak to się ma na innych portalach ogłoszeniowych.

Rejestracja i dodawanie ogłoszeń są całkowicie bezpłatne. Jeżeli chcesz bardziej wyróżnić się z swoją ofertą, ogłoszeniem; możesz zamówić baner reklamowy na portalu www.itupraca.pl, który będzie wyświetlany na stronie głównej Portalu. Możesz również poszerzyć pakiet reklamowy o dodanie baneru do drugiego z naszych portali, a mianowicie www.jazdaprawna.pl. Baner reklamowy będzie wyświetlał się przez 30 lub 60 dni.

Koszt 1 ogłoszenia:     0zł

Koszt 10 ogłoszeń:     0zł

Koszt 50 ogłoszeń:     0zł

Koszt 100 ogłoszeń:     0zł

Koszt baneru na portalu itupraca.pl i jazdaprawna.pl:

ITUPRACA: Mały 30 dni

199zł netto

ITUPRACA: Mały 60 dni

299zł netto

ITUPRACA: Duży 30 dni

399zł netto

ITUPRACA: Duży 60 dni

499zł netto

ITUPRACA I JAZDAPRAWNA: Mały 30 dni

699zł netto

ITUPRACA I JAZDAPRAWNA: Mały 60 dni

899zł netto

ITUPRACA I JAZDAPRAWNA: Duży 30 dni

899zł netto

ITUPRACA I JAZDAPRAWNA: Duży 60 dni

1299zł netto

By ułatwić korzystanie z Portalu, dodawanie ogłoszeń może również leżeć po naszej stronie. Wystarczy iż Wyrazisz swoje zainteresowanie rozwiązaniem, zgodę oraz podasz adres e-mail, na którym możemy zarejestrować Twoją Firmę, oraz na który zgłaszać się będą potencjalni kandydaci, linki do istniejących już ogłoszeń na innych portalach mile widziane. Każde z ogłoszeń możemy dodać osobiście, a otrzymasz potwierdzenie drogą mailową”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Po prostu wejdź na portal ITUPRACA.PL i przekonaj się sam, że wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej!

Mateusz Nowak

praca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here