Strona główna Aktualności Dnia 24 listopada utrudnienia na autostradzie A4

24 listopada utrudnienia na autostradzie A4

1002
0
No Ratings Information Message

24 listopada 2016 roku (czwartek) od godz. 8.00 pomiędzy węzłami Opole Zachód a Opole Południe rozpocznie się montaż bramownicy ze znakami zmiennej treści.

Opolski Oddział GDDKiA informuje, że na czas montażu bramownicy (w miejsce uszkodzonej podczas wypadku z ciężarówką), na odcinku 100 m zostaną wyłączone oba pasy ruchu autostrady na obu jezdniach. Ruch na jezdniach będzie odbywać się będzie wówczas pasami awaryjnymi.

W godzinach 8.00 – 12.00 przewiduje się ustawianie słupów bramownicy i skręcanie rygla na zajętej części jezdni oraz montaż znaków zmiennej treści. Po godz. 12.00, na około 30 minut, nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu na obu jezdniach. Czas ten potrzebny jest na montaż rygla bramownicy.

Do godz. 16.00 przewiduje się prace wykończeniowe przy nadal zajętych pasach ruchu (prawym i lewym). Ruch odbywał się będzie wówczas pasem awaryjnym.

Na czas trwania utrudnień proponujemy kierowcom wybranie tras alternatywnych, np. przejazd drogami krajowymi 46 i 45 przez Opole. W przypadku chęci skorzystania z autostrady A-4 prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyrozumiałość podczas przejazdu, bądź oczekiwania na przejazd.
Przedstawiony harmonogram godzinowy może ulec zmianie. O aktualnych warunkach drogowych panujących na autostradzie można dowiedzieć się dzwoniąc na drogową infolinię 19 111.

 

Źródło: etransport.pl

Oceń artykuł

Poprzedni artykułMałopolska: będą dotacje dla dróg lokalnych na Sądecczyźnie i Podhalu
Następny artykułTK: przepisy przyznające ryczałty noclegowe niezgodne z konstytucją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj