Strona główna Bez kategorii Aplikacja VTS – Szkolenie no. 1 – dla praktyków / Wszystkie Moduły

Aplikacja VTS – Szkolenie no. 1 – dla praktyków / Wszystkie Moduły

1526
0
5/5 (6)

Aplikacja VTS – Szkolenie no. 1 – dla praktyków / Wszystkie Moduły. Dr Mariusz Miąsko prezentuje na swoim kanale omówienie oraz ocenę aplikacji VTS.

Aplikacja VTS – Szkolenie no. 1 – dla praktyków / Wszystkie Moduły

Zdaniem Dr. Mariusza Miąsko VTS to najnowocześniejsza aplikacja w branży TSL, służąca do wykonywania: – raportów naruszeń 561/2006 WE, – raportów naruszeń czasu pracy kierowców, – łącznych dla całej pracy raportów ewidencji czasu pracy kierowców, – raportów ewidencji czasu pracy w poszczególnych krajach, w których trzeba wyliczyć płacę minimalną, – raportów delegowania (podróży służbowych – wyliczenia diet i ryczałtów noclegowych), – raportów wyliczenia wynagrodzeń łącznych dla danego miesiąca, – raportów wyliczenia wynagrodzeń dla poszczególnych krajów, – raport wyliczenia amplitudy dla wyliczenia płacy minimalnej we Francji, – raport wyliczenia dopłat w państwach, w których obowiązuje płaca minimalna (jeśli brakło środków z tytułu wynagrodzenia zasadniczego i świadczeń z tytułu podróży służbowej), – raport oskładkowania i opodatkowania wynagrodzenia.

Dodatkowe funkcje VTS

Aplikacja VTS posiada także: – moduł automatycznej transmisji obowiązkowych raportów do programu „Przedstawiciel Zagraniczny”, do przedstawicieli zagranicznych we Francji, Niemiec, Austrii, Włoch i innych (dowolnych) krajach, – moduł wgrywania danych z plików DDD, GPS, XLS/XLSX przez kierowcę bezpośrednio z drogi (wprost z kabiny), – moduł wystawiania Zaświadczeń Działalności Kierowców (urlopówek), – moduł przesyłania „urlopówek” w formie e-urlopówki z podpisem elektronicznym, bezpośrednio na telefon/tablet/laptop kierowcy (zgodnie z Wytyczną Komisji Europejskiej), – moduł wykonalności frachtu (zgodnie z przepisami rozp. 561/2006 WE), – moduł automatycznej transmisji danych do programu księgowego.

Zalety aplikacji VTS

Aplikacja VTS: – wykonuje operacje około 33% szybciej niż inne konkurencyjne aplikacje (czyli około 33% kierowców jest rozliczonych de facto za darmo), – aplikację opracował zespół prawników i naukowców prawa pracy, – aplikacja jako jedyna posiada rekomendację naukową zgodności z przepisami, – aplikacja posiada kilkanaście dodatkowych korzyści i przewag nad innymi rozwiązaniami (więcej na ten temat na www.VTSproject.pl). Przy okazji aplikacja VTS jest o ile wiem najtańszym rozwiązaniem na rynku TSL w swojej kategorii. Prawnik mojej Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. przygotował dla Państwa pierwszy z cyklu filmów omawiających VTS oraz instruktażowych. W materiale tym poznasz ogólne informacje o działaniu Aplikacji VTS krok po kroku w praktyce, od momentu zalogowania się do swojego konta. Słuchaj uważnie, a w razie potrzeby zatrzymaj film, by wykonać polecenie ponownie. Jeżeli przejdziesz przez cały film gwarantujemy, zapamiętasz większość z wykonanych czynności, więc i kolejne podejścia wydadzą się dużo łatwiejsze. Podczas „instruktażu” towarzyszyć będzie Ci „głos Maciej” – praktyk rozwiązania VTS. Materiał ten dotyczy przejścia przez całe oprogramowanie. Już niedługo na kanale, na naszej stronie, w Aplikacji pojawią się instruktażowe materiały z poszczególnych Modułów.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułAplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I
Następny artykułWyższa płaca minimalna we Francji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj