Strona główna Aktualności Dnia Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I

1503
0
5/5 (2)

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I. Wykonanie operacji prawnych można powierzyć wyłącznie oprogramowaniu prawnemu, które mogą zaprojektować generalnie jedynie prawnicy prawa pracy.

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I

Niczym nieuzasadnione jest założenie, iż oprogramowanie prawne mogą stworzyć nie prawnicy prawa pracy. To tak jakby zakładać, że samolot mogą zaprojektować nie inżynierowie lotnictwa. Coś tam poleci w jakimś kierunku i nawet to coś może ładnie wyglądać…, ale na dłuższą metę musi skończyć się w wiadomy sposób. Dokładnie tak samo jest z oprogramowaniem, którego nie zaprojektowali prawnicy. Może wyglądać ładnie, elegancko, funkcjonalnie…, ale co z tego, skoro zastosowane w nim algorytmy nie są algorytmami prawnymi. I co z tego, że są „ładne”, skoro nie odpowiadają zapisom z kodeksów, ustaw, rozporządzeń itp. Po co kierowcy rajdowemu nawet najszybszy samochód rajdowy, jeśli nie spełnia wymagań specyfikacji danego typu rajdu? Poznaj pierwszą z pięciu części naszego darmowego szkolenia online z Aplikacji VTS.

Aplikacja służy do wykonywania:- raportów naruszeń 561/2006 WE, – raportów naruszeń czasu pracy kierowców, – łącznych dla całej pracy raportów ewidencji czasu pracy kierowców, – raportów ewidencji czasu pracy w poszczególnych krajach, w których trzeba wyliczyć płacę minimalną, – raportów delegowania (podróży służbowych – wyliczenia diet i ryczałtów noclegowych), – raportów wyliczenia wynagrodzeń łącznych dla danego miesiąca, – raportów wyliczenia wynagrodzeń dla poszczególnych krajów, – raportu wyliczenia amplitudy dla wyliczenia płacy minimalnej we Francji, – raportu wyliczenia dopłat w państwach, w których obowiązuje płaca minimalna (jeśli brakło środków z tytułu wynagrodzenia zasadniczego i świadczeń z tytułu podróży służbowej), – raportu oskładkowania i opodatkowania wynagrodzenia.

Dodatkowe funkcje VTS

Aplikacja VTS posiada także: – moduł automatycznej transmisji obowiązkowych raportów do programu „Przedstawiciel Zagraniczny”, do przedstawicieli zagranicznych we Francji, Niemiec, Austrii, Włoch i innych (dowolnych) krajach, – moduł wgrywania danych z plików DDD, GPS, XLS/XLSX przez kierowcę bezpośrednio z drogi (wprost z kabiny), – moduł wystawiania Zaświadczeń Działalności Kierowców (urlopówek), – moduł przesyłania „urlopówek” w formie e-urlopówki z podpisem elektronicznym, bezpośrednio na telefon/tablet/laptop kierowcy (zgodnie z Wytyczną Komisji Europejskiej), – moduł wykonalności frachtu (zgodnie z przepisami rozp. 561/2006 WE), – moduł automatycznej transmisji danych do programu księgowego.

Zalety aplikacji VTS

Aplikacja VTS wykonuje operacje około 33% szybciej niż inne konkurencyjne aplikacje (czyli około 33% kierowców jest rozliczonych de facto za darmo). Aplikację opracował zespół prawników i naukowców prawa pracy. Aplikacja jako jedyna posiada rekomendację naukową zgodności z przepisami. Ponadto aplikacja posiada kilkanaście dodatkowych korzyści i przewag nad innymi rozwiązaniami (więcej na ten temat na www.VTSproject.pl). Przy okazji aplikacja VTS jest najtańszym rozwiązaniem na rynku TSL w swojej kategorii. Aplikacja została nagrodzona przez IBM w konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązanie w Polsce. Zdaniem Dr. Mariusza Miąsko VTS to najnowocześniejsze rozwiązanie w branży TSL

Szkolenie online VTS  – Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I

Prawnik z kancelarii Dr. Mariusza Miąsko (Viggen Sp.j.) przygotował dla Państwa pierwszy z cyklu filmów omawiających VTS oraz instruktażowych. W materiale tym poznasz ogólne informacje o działaniu Aplikacji VTS krok po kroku w praktyce, od momentu zalogowania się do swojego konta. Słuchaj uważnie, a w razie potrzeby zatrzymaj film, by wykonać polecenie ponownie. Jeżeli przejdziesz przez cały film, gwarantujemy, zapamiętasz większość z wykonanych czynności, więc i kolejne podejścia wydadzą się dużo łatwiejsze. Podczas „instruktażu” towarzyszyć będzie Ci „głos Maciej” – praktyk rozwiązania VTS.

Wszystkie szkolenia dostępne są pod adresem:

https://jazdaprawna.pl/category/szkolenia-z-aplikacji-vts/

Oceń artykuł

Poprzedni artykułAplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji
Następny artykułAplikacja VTS – Szkolenie no. 1 – dla praktyków / Wszystkie Moduły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj