Strona główna Bez kategorii Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji

944
0
5/5 (2)

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji. Program VTS pozwala na zgrywanie danych na system z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy pracownik jest w oddziale firmy, czy w samochodzie, w pociągu, na promie, czy w domu.

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji

W ten sposób łatwo można dokonać ewidencji bez oczekiwania na powrót pracownika z delegacji. Pozwala to na systematyczne i sprawne weryfikowanie m.in. kontroli czasu pracy i odbioru odpoczynków. Wgrane pliki przyspieszają czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń nawet o kilka dni!

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. II Raport Ewidencji – zapoznaj się z drugą częścią Szkolenia Online Aplikacji VTS, która dotyczy Modułu Ewidencji i generowania odpowiednich raportów w tym Module. Jeżeli nie widziałeś poprzedniej części szkolenia, koniecznie do niej wróć klikając w ten link ➡➡➡ https://www.youtube.com/watch?v=9XG3G… lub odwiedź portal Aplikacji VTS używając adresu ➡➡➡ https://vtsproject.pl/.

Działanie aplikacji VTS

Aplikacja służy do wykonywania: – raportów naruszeń 561/2006 WE, – raportów naruszeń czasu pracy kierowców, – łącznych dla całej pracy raportów ewidencji czasu pracy kierowców, – raportów ewidencji czasu pracy w poszczególnych krajach, w których trzeba wyliczyć płacę minimalną, – raportów delegowania (podróży służbowych – wyliczenia diet i ryczałtów noclegowych), – raportów wyliczenia wynagrodzeń łącznych dla danego miesiąca, – raportów wyliczenia wynagrodzeń dla poszczególnych krajów, – raportu wyliczenia amplitudy dla wyliczenia płacy minimalnej we Francji, – raportu wyliczenia dopłat w państwach, w których obowiązuje płaca minimalna (jeśli brakło środków z tytułu wynagrodzenia zasadniczego i świadczeń z tytułu podróży służbowej), – raportu oskładkowania i opodatkowania wynagrodzenia.

 

Dodatkowe funkcje VTS

Aplikacja VTS posiada także: – moduł automatycznej transmisji obowiązkowych raportów do programu „Przedstawiciel Zagraniczny”, do przedstawicieli zagranicznych we Francji, Niemiec, Austrii, Włoch i innych (dowolnych) krajach, – moduł wgrywania danych z plików DDD, GPS, XLS/XLSX przez kierowcę bezpośrednio z drogi (wprost z kabiny), – moduł wystawiania Zaświadczeń Działalności Kierowców (urlopówek), – moduł przesyłania „urlopówek” w formie e-urlopówki z podpisem elektronicznym, bezpośrednio na telefon/tablet/laptop kierowcy (zgodnie z Wytyczną Komisji Europejskiej), – moduł wykonalności frachtu (zgodnie z przepisami rozp. 561/2006 WE), – moduł automatycznej transmisji danych do programu księgowego.

Zalety aplikacji VTS

Aplikacja VTS wykonuje operacje około 33% szybciej niż inne konkurencyjne aplikacje (czyli około 33% kierowców jest rozliczonych de facto za darmo). Aplikację opracował zespół prawników i naukowców prawa pracy. Aplikacja jako jedyna posiada rekomendację naukową zgodności z przepisami. Ponadto aplikacja posiada kilkanaście dodatkowych korzyści i przewag nad innymi rozwiązaniami (więcej na ten temat na www.VTSproject.pl). Przy okazji aplikacja VTS jest najtańszym rozwiązaniem na rynku TSL w swojej kategorii. Aplikacja została nagrodzona przez IBM w konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązanie w Polsce. Zdaniem Dr. Mariusza Miąsko VTS to najnowocześniejsze rozwiązanie w branży TSL.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułAplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. III Raport Naruszeń
Następny artykułAplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. I Moduł Ewidencji I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj