Strona główna Bez kategorii Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. III Raport Naruszeń

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. III Raport Naruszeń

347
5/5 (1)

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. III Raport Naruszeń. Raport zawiera listę naruszeń danych kierowców, na której każde wykroczenie jest wypisane osobno. Raport może być wygenerowany dla jednego kierowcy, albo w postaci zbiorczej, zawierającej wszystkich zatrudnionych kierowców, którzy popełnili wykroczenia.

Aplikacja VTS Szkolenia Online – Cz. III Raport Naruszeń

Algorytm identyfikacji naruszeń zgodny z Rozporządzeniem 561/2006 oraz Umową AETR, zapewnia dokładność, precyzje, prawidłowość i szybkość obliczeń. Raport wygenerowany w 5 sekund? Tak szybkiego programu nikt się nie spodziewał. Nie ma wygodniejszej formy obsługi oprogramowania niż za pomocą platform www. Dlaczego? Ponieważ z oprogramowania można korzystać dosłownie na każdym komputerze, tablecie lub „smartfonie”. Wystarczy zaledwie login oraz hasło i klient ma dostęp z dowolnego miejsca na świecie do własnego centrum rozliczeniowego. Rozwiązanie to jest całkowicie wolne od niewygody instalacji oprogramowania na komputerze. Wiadomo, że czasami z powodów technologicznych, wręcz zupełnie niemożliwe jest zainstalowanie tradycyjnego oprogramowania na danym komputerze lub trwa to wiele dni.

Aplikacja VTS Szkolenia Online

Zapoznaj się z trzecią częścią Szkolenia Online Aplikacji VTS, która dotyczy Moduły Ewidencji i generowania odpowiednich raportów w tym Module. Jeżeli nie widziałeś poprzedniej części szkolenia, koniecznie do niej wróć klikając w ten link ➡➡➡ Część Pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=9XG3G… Część Druga https://www.youtube.com/watch?v=x1KKd… lub odwiedź portal Aplikacji VTS używając adresu ➡➡➡ https://vtsproject.pl/.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here