Strona główna Aktualności Dnia Dlaczego sukces Twojej Firmy może zależeć od Agencji ITEA?

Dlaczego sukces Twojej Firmy może zależeć od Agencji ITEA?

1481
0
No Ratings Information Message

Nie czekamy na zmiany, sami kreujemy nową rzeczywistość w procesach rekrutacji branży TSL i Produkcyjnej. Jeżeli szukasz pracowników, kierowców czy mechaników, przeczytaj ten krótki wstęp, a następnie uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Nasi Doradcy zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie, które pozwoli dostarczyć brakujących pracowników do Twojego Przedsiębiorstwa.

—————————————————————————————————————————–

Dzień dobry,

jeżeli się tu znalazłeś oznacza to, że Twoja Firma obecnie cierpi na deficyt kierowców – czyli pracowników bez których Twój biznes nie rozwija się tak jak powinien. Jesteśmy Agencją, która specjalizuje się w branży transportowej (i nie tylko) i możemy wesprzeć proces rekrutacji, posiadając bazę i kontakty do kierowców, którzy zadeklarowali chęć zmiany pracy, bądź do kierowców którzy zaczynają swoją przygodę w transporcie.

Procedura współpracy z nami zawsze rozpoczyna się od uzupełnienia Formularza Warunków Zatrudnienia. By ułatwić jednak nieco ten proces udostępniliśmy właśnie nowy model zgłaszania zainteresowania współpracą. Mamy nadzieję, że bardziej przypadnie Ci do gustu, oraz przyspieszy znacznie możliwość pozyskania pracownika drogą naszej rekrutacji. Prosimy byś rzetelnie uzupełnił wszystkie informacje zawarte w poniższych pytaniach – im więcej informacji z Twojej strony tym większe prawdopodobieństwo sprawnej realizacji zamówienia. To tylko około 10 minut Twojego czasu, czyli o 60% mniej niż w pierwotnym rozwiązaniu. Po uzupełnieniu Formularza, kliknij przycisk u dołu „Wyślij Ankietę” – nasz doradca otrzyma wiadomość, na którą od razu odpowie by zaproponować rozwiązania współpracy z Agencją. A swoją ofertę będzie opierał na informacjach zawartych w Formularzu, dlatego szczegółowe informacje są tak ważne.

Stawki podane w Formularzu dotyczą usługi rekrutacji grupy 10 kierowców. Stawki za inne stanowiska, lub inną grupę kierowców, ustalane są indywidualnie po kontakcie z Doradcą.

 

KONTAKT BEZPOŚREDNI:

mateusz.nowak@aptserwis.pl

marcin.dudek@aptserwis.pl 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułPłaca minimalna w Belgii – nowe fakty
Następny artykuł180 uczestników 3 ostatnich wykładów – dziękuję za przybycie i zapraszam na kolejne w…
Pasjonat historii i podróży krótkoterminowych, bloger w PodrozowacNajlepiej.pl. Project Manager w VTS Project Sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj