Strona główna Aktualności Dnia Gratulacje i wyróżnienie dla twórców LEXTRANS24 – Kancelarii Prawnej Viggen za innowacyjny...

Gratulacje i wyróżnienie dla twórców LEXTRANS24 – Kancelarii Prawnej Viggen za innowacyjny produkt 2013 roku!

2245
0
No Ratings Information Message

LEXTRANS24 – Kancelarii Prawnej Viggen został wyróżniony w konkursie na najlepszy „Produkt Innowacyjny dla Logistyki i Transportu”, organizowanym przez wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

Tegoroczna odsłona to już dwunasta edycja konkursu, w której zmagają się prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy oraz menadżerowie decydujący o strategiach rozwoju firm. Prezentacja trzech najważniejszych programów dla branży odbyła się podczas uroczystej Gali Logistyki i Transportu, 11 grudnia 2013 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

LEXtrans24 Kancelarii Prawnej Viggen został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 – Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawić. Pod kategorią innowacyjności należy rozumieć nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale ponadto, mające wpływ w walce z konkurencją, nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta.

– Po 10 latach badań teoretycznych i setkach doświadczeń empirycznych, stworzyłem unikalny, innowacyjny system łączący prawo oraz informatykę. System ten po raz pierwszy w historii uczynił z prawa sprzymierzeńca firm transportowych. Nazwałem go „LEXTRANS 24″. Nazwa oddaje ideę systemu, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zarządza w dowolnym miejscu na świecie, tysiącami procesów prawnych firmy transportowej. Połączenie innowacyjnego oprogramowania z doświadczeniem najlepszych prawników spowodowało po raz pierwszy w historii, że prawo stało się instrumentem budujący realną przewagę biznesową nad konkurencją oraz państwowymi organami kontrolnymi – wyjaśnia Mariusz Miąsko, prezes Kancelarii Prawnej Viggen, twórca zwycięskiego „Produktu Innowacyjnego 2013 – Logistyka, Transport, Produkt” – LEXtrans24.

Innowacyjność produktu polega na koncentracji wielu produktów w jednej usłudze zarządzanej za pomocą unikalnego w Europie oprogramowania prawnego, które tworzy kompleksową centralę zarządzania bezpieczeństwem prawnym i ekonomicznym firmy transportowej. W ramach informatycznego systemu prawnego zostały ujęte i skoncentrowane wszystkie procesy prawne dotyczące Prawa Transportowego. System ten jest aktualizowany przez zespół pracowników (tj. prawników i programistów) w miarę uchwalania i wejścia w życie nowelizacji przepisów prawnych.

Dyplom-LexTrans24-small_21

Cieszymy się bardzo, że nasz sukces został doceniony nie tylko przez kapitułę oraz naszych klientów, ale także przez przedstawicieli szeroko rozumianej branży transportowej! Zaszczytne wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do działania! – dodaje Małgorzata Miąsko, współwłaściciel projektu LexTrans24 – Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j.

 

Jeżeli także chcecie Państwo skorzystać z tego unikatowego, innowacyjnego rozwiązania już dziś zapraszamy na http://lextrans24.pl!

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułUwaga: Zmiany w organizacji ruchu na DK-1
Następny artykułNIK krytykuje oznakowanie polskich dróg
Wiceprezes Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. Współwłaściciel Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. Tłumacz Przysięgły języka niemieckiego ze szczególnym naciskiem na szeroko rozumiane prawo transportowe.