Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project partnerami Metropolitan University!

Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project partnerami Metropolitan University!

634
0
5/5 (9)

W ubiegły weekend odbyły się pierwsze zajęcia w ramach nowo utworzonego kierunku logistyka na Uczelni Metropolitalnej w Katowicach. Wykłady dotyczące systemów i procesów transportowych prowadziły Anna Nieć-Mrzygłód – prawnik i dyrektor generalny Kancelarii Prawnej Viggen, oraz Aneta Kałuża, prawnik i operator programu VTS Project, która dodatkowo przybliżyła studentom podstawy prawne z zakresu Rozporządzenia 561/2006.

W trakcie kolejnych zajęć, studenci Uczelni Metropolitalnej będą zdobywali umiejętności praktyczne w m.in. zakresie rozliczania czasu pracy oraz wynagrodzeń kierowców przy pomocy aplikacji VTS. Spółka VTS Project jako Partner Metropolitan University, udostępniła w tym celu konieczną infrastrukturę techniczną oraz wraz z Kancelarią Prawną Viggen zapewniła wsparcie merytoryczne dla studentów. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w procesie edukacyjnym na tak wyjątkowej uczelni. Należy bowiem wskazać, że Metropolitan University kładzie ogromny nacisk na zajęcia praktyczne, zapraszając do współpracy wykładowców – praktyków, którzy na co dzień mają do czynienia z omawianymi na zajęciach zagadnieniami. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej jakości nauczania, absolwenci tej uczelni będą cechowali się  szczególną wszechstronnością, a wiedza praktyczna nabyta w trakcie studiów otworzy im drzwi do wyjątkowej kariery w branży TSL!

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułZmiany w stawce minimalnej od 2024 r.
Następny artykułNOWOŚĆ VTS: Kolejne uproszczenia w raportach dopłat do płac sektorowych!
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj