Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria Prawna Viggen sp. j. szkoli inspektorów pracy w Ośrodku Szkolenia PIP...

Kancelaria Prawna Viggen sp. j. szkoli inspektorów pracy w Ośrodku Szkolenia PIP im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu

2502
0
4.64/5 (22)

3 września br. w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu odbyło się szkolenie dla kadry inspektorów pracy.

Na zaproszenie Ośrodka wykład i szkolenie miał przeprowadzić Prezes Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. dr Mariusz Miąsko, jednak ze względu na konieczność obecności tego dnia w Ministerstwie Infrastruktury, delegował do tego zadania jednego z prawników Kancelarii specjalizującego się we wspólnotowym prawie pracy. Zaproszenie przez Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu jest wyrazem zaufania Państwowej Inspekcji Pracy do naszej Kancelarii i pracy, którą wykonujemy na rzecz polskiej przedsiębiorczości od 20 lat. Zaufanie, którym obdarzyła nasz zespół Państwowa Inspekcja Pracy, organ powołany do nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy w Polsce jest dla naszej Kancelarii ogromnym wyróżnieniem i bodźcem do podejmowania jeszcze cięższej pracy.

Szkolenie dotyczące delegowania pracowników do wykonywania pracy na terytorium innego kraju Unii Europejskiej opierało się na aspekcie prawidłowego zgłoszenia delegowania pracowników do poszczególnych krajów członkowskich, różnic w instytucjach delegowania a oddelegowania oraz omawiało komparatystycznie postanowienia dyrektywy 96/71/WE, dyrektywy 2014/67/UE oraz dyrektywy 2018/957 w odniesieniu do kontroli krajowej delegowania pracowników. Wykład, którego autorem był Prezes Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. dr Mariusz Miąsko, Kierownik Działu Prawnego Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. Anna Nieć – Mrzygłód został bardzo dobrze przyjęty przez inspektorów pracy, szczególnie w kontekście delegowania na poszczególne rynki pracy krajów wspólnoty.

Wyróżnienie, którym była możliwość przekazania naszej wiedzy i doświadczenia w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera daje naszemu zespołowi jeszcze większy impuls do działania na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

 

 

 

Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

 

 

 

 

Czytaj także:

 

 

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.)

Oceń artykuł

Poprzedni artykułviaTOLL – doładuj konto
Następny artykułEskalacja protestu podwykonawców – PORR rozmawia a Minister Adamczyk nie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj